Trade marketing Hortex tłoczy nowe!  

Hortex tłoczy nowe!  

0

Hortex się zmienia i to widać. Właśnie wystartowała kampania najnowszego produktu – soków Zimnotłoczonych, która ukazuje całkowicie nowe oblicze doskonale znanej marki. Wprowadzeniu na rynek nowego produktu w kategorii soków NFC – Zimnotłoczonych – towarzyszy komunikacja marketingowa zwiastująca nowy wizerunek marki oparty na pozycjonowaniu „Hortex. Prosto z natury”.


Opus B – Hortex – Soki Zimnotłoczone 2019 from Opus B on Vimeo.

– Świat natury to świat wielobarwny, dlatego stawiamy na mocną paletę kolorystyczną. Nowa strona wizualna skupia się na tym, co istotne i naturalne dla marki: owoce, warzywa i produkty. Proste, wyraziste, plakatowe podejście do elementów graficznych i animacyjnych buduje wizerunek marki nowoczesnej i dynamicznej, a także autentycznej i bliskiej – wyjaśnia Piotr Olszewski, General Creative Director w Opus B.

– Cele biznesowe, które postawiliśmy przed marką Hortex wymagały zmiany pozycjonowania. Strategia, jaką obraliśmy ma na celu między innymi dotarcie do młodszej grupy odbiorców – mówi Michał Szewczyk, Dyrektor Kategorii Soki/Nektary/Napoje.

Z owoców wyciskamy więcej!

Nowość w portfolio Zimnotłoczone soki Hortex skierowana jest do młodych osób, które chcą żyć pełnią życia. Korzyść większej dawki witamin i energii każdego dnia, jaką dostarczają soki Zimnotłoczone, autorzy koncepcji kreatywnej przekazali w bardzo wizualny i energetyczny sposób, bez zbędnych słów.

– Nowy Hortex jest bliżej konsumenta. Jest integralną częścią jego świata i pragnień. Towarzyszy jego aktywnościom. Pomaga mu prowadzić bardziej intensywny tryb życia w myśl idei przewodniej kampanii, czyli „Wyciskamy więcej z owoców, żebyś Ty wyciskał więcej z życia” – tłumaczy Tomek Kosiński, Creative Director w Opus B.

Nowa linia soków Zimnotłoczonych składa się z czterech smaków: Jabłko polskie, Multiwitamina z afrykańskim mango, Pomarańcza brazylijska oraz Pomidor prowansalski.

 

Za strategię, kreację oraz realizację kampanii odpowiada zespół Opus B. Agencja jest także autorem nowego świata wizualnego marki. Spot wyprodukowało Dobro Films, postprodukcją zajęło się studio Chimney. Za całość działań w internecie odpowiada agencja F11, a strategię mediową i zakup mediów zapewnił Mediacom. Projekt nowego logo Hortex oraz projekty opakowań soków Zimnotłoczonych stworzyła agencja Opus B Brand Design. Autorem muzyki do spotu jest Auer – obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów młodego pokolenia.

JK