Event MIX Endorfina events dla Rzeczpospolitej na Forum Ekonomicznym w Krynicy

Endorfina events dla Rzeczpospolitej na Forum Ekonomicznym w Krynicy

0
Endorfina events dla Rzeczpospolitej na Forum Ekonomicznym
Podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju powstał Salon „Rzeczpospolitej”. Koncepcja kreatywna i oprawa graficzna powstała w ścisłej współpracy agencji endorfina events z działem marketingu Gremi Media. Przy tworzeniu strefy współpracowała także Grupa MTP.

Ruszyło XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. „Rzeczpospolita” jak co roku relacjonuje najważniejsze informacje ze spotkania, zwanego “polskim Davos”. Część paneli dyskusyjnych tegorocznego forum odbędzie się w Salonie “Rzeczpospolitej” na krynickim deptaku, zaprojektowanym przy współpracy z działem marketingu Gremi Media i koordynowanym przez endorfina events, a wykonanym we współpracy z MTP.

Jak podaje agencja endorfina events, Salon został stworzony z myślą o uczestnikach krynickiego forum. Otwarta, zielona i wypełniona drewnem przestrzeń ma zachęcać do odwiedzenia. Salon “Rzeczpospolitej” przez najbliższe dni ugości także szereg specjalistów, którzy opowiedzą m.in. o sieci 5G, czy statusie polskich firm za granicą. Forum Ekonomiczne w Krynicy trwa do czwartku 5 września.