Event MIX Premiera nowego numeru OOH event! w targowej Strefie EVENT MIX

Premiera nowego numeru OOH event! w targowej Strefie EVENT MIX

0
Premiera nowego numeru OOH event w Strefie EVENT MIX

Już 18 i 19 września na terenie EXPO XXI Warszawa odbędą się targi FestwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. W Hali nr I po raz kolejny znajdzie się Strefa EVENT MIX dla zwiedzających zainteresowanych branżą EVENT & MICE.

W tej specjalnej strefie będzie można znaleźć najnowszy numer magazynu branżowego OOH event!, a w nim: ciekawostki z rynku, wywiady oraz naważniejsze informacje o firmach, które pomogą event managerom zorganizować niezapomniane wydarzenie.

W 10., jubileuszowym wydaniu OOH event! m.in. wywiad z Agatą Młynarską, jedną z prelegentek IV już edycji konferencji EVENT MIX, która odbędzie się pierwszego dnia targów, czyli 18 września. Ten numer magazynu nawiązuje do tematu wiodącego konferencji „Nowy Wymiar Event Marketingu”. Przeczytacie w nim np. o skutecznym planowaniu i organizacji eventu, narzędziach pracy event managera, wykorzystywaniu wirtualnej rzeczywistości w przemyśle spotkań oraz evencie z elektronicznym powerem!

Najważniejszym elementem tego wydania jest katalog wystawców Strefy EVENT MIX.

OOH event! to prawdziwa kopalnia wiedzy, każdy event manager powinien mieć ten numer w swojej biblioteczce. Będzie można go dostać już 18 i 19 września w STREFIE EVENT MIX targów FestiwalMarketingu.pl.

Wydanie w wersji online do pobrania: TUTAJ.

Bezpłatna rejestracja na targi dla osób związanych z branżą: ZOBACZ TUTAJ.