Trade marketing Metsä Board z nowościami na targach w Norymberdze

Metsä Board z nowościami na targach w Norymberdze

0

Podczas targów FachPack 2019 Metsä Board zaprezentuje nową tekturę z ekobarierą niezawierającą tworzyw sztucznych, która jest przeznaczona dla przemysłu spożywczego i gastronomii.

Metsä Board, należący do Metsä Group czołowy europejski producent wysokiej jakości tektur z pierwotnych mas włóknistych, przedstawi swoją nową, tekturę z ekobarierą niezawierającą tworzyw sztucznych na targach FachPack 2019. Metsä Board zaprezentuje rozbudowaną ofertę lekkich tektur premium, do których należą tektury lite, białe kraftlinery oraz tektury dla gastronomii, a także innowacyjne projekty opakowań.  

Nową tekturę z ekobarierą MetsäBoard Prime FBB EB chroni bariera o średniej odporności na wilgoć i tłuszcz, co sprawia, że nadaje się ona szczególnie na opakowania produktów spożywczych i gastronomicznych. Ponadto, ponieważ tektura z ekobarierą nie zawiera tworzyw sztucznych jej recykling nie wymaga oddzielania plastiku, dzięki czemu jest łatwy i opłacalny.

Podczas prezentacji PackageLab na stoisku Metsä Board zostaną również przedstawione innowacyjne projekty oraz możliwe zastosowania tektur lekkich. Specjaliści Metsä Board ds. projektowania będą gotowi do omawiania z naszymi gośćmi najnowszych rozwiązań w dziedzinie projektowania opakowań. 

FachPack – 24-26 września 2019 r., Norymberga, Niemcy, stoisko 7A-136

www.metsagroup.com

JK