Event MIX Endorfina events z dwiema nominacjami do Best Event Awards

Endorfina events z dwiema nominacjami do Best Event Awards

0

Agencja endorfina events znalazła się na liście nominowanych do Best Events Awards z dwoma projektami zrealizowanymi dla T-Mobile Polska. Projekty, które zostały docenione przez Jury konkursowe to T-Mobile 5G Lab nominowany w kategorii Product/Service Launch Event oraz T-Mobile Magenta Magic w kategorii Corporate Celebration.

 Jako jedyna agencja eventowa z Polski endorfina events otrzymała aż dwie nominacje do Best Events Awards. Jury konkursowe doceniło projekt T-Mobile 5G Lab, edukacyjno-promocyjną przestrzeń w centrum Warszawy, która miała na celu przybliżyć społeczeństwu tematykę sieci 5G wdrażanej przez markę. Nominację otrzymał także projekt wewnętrzny dla T-Mobile Magenta Magic, czyli wydarzenie integracyjno-charytatywne, skierowane do pracowników T-Mobile Polska.

Na shortliście BEA Awards znalazło się kilkadziesiąt projektów zrealizowanych przez agencje eventowe na całym świecie. Prezentacje konkursowe oraz wyłonienie zwycięzców w każdej kategorii odbędzie się 28 listopada podczas Best Event Awards World Festival we włoskim Mediolanie.