Logo

Marketing MIX

Festiwal Audioriver organizuje świąteczną zbiórkę prezentów. Każdy może dołączyć do akcji!

Puzzle. Zestaw do malowania. Wymarzony gadżet. Kto z nas grudniową porą nie czekał z wytęsknieniem na tej jeden, upragniony prezent? Fundacja Jest Akcja!, organizator Audioriver Festival oraz miasto Płock ruszają z akcją „Audioriver dla dzieciaków”, która pomoże spełnić najskrytsze marzenia dzieci z płockich domów dziecka, ośrodków opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych.

W te święta aż 122 wychowanków płockich placówek opiekuńczo-wychowawczych ma szansę odkryć pod choinką swoje wyśnione prezenty. Fundacja Jest Akcja!, organizator Audioriver Festival oraz miasto Płock ruszają ze świąteczną zbiórką prezentów. Do akcji „Audioriver dla dzieciaków” może dołączyć każdy, wystarczy podarować dzieciom jeden z wybranych przez nie upominków. Prezenty dla placówek w postaci najpotrzebniejszych rzeczy i sprzętu RTV/ AGD ufundują także organizatorzy Audioriver.

Audioriver Festival od 2006 roku związany jest z Płockiem. Nasi goście co roku z dużym sentymentem powracają do Płocka, aby ponownie zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze Audioriver. W tym roku postanowiliśmy podziękować miastu i jego mieszkańcom za lata wspólnych, festiwalowych doświadczeń i zorganizować zbiórkę prezentów dla podopiecznych płockich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Zapraszam przyjaciół festiwalu oraz wszystkie osoby o dobrych sercach do wzięcia udziału w tej akcji – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, prezes zarządu Fundacji Jest Akcja!

Wszystkie szczegóły dotyczące zbiórki prezentów można znaleźć na profilu Audioriver na Facebooku TUTAJ.

Fundacja Jest Akcja! jest organizatorem festiwalu Audioriver, który odbędzie się w Płocku w dniach 24-26 lipca 2020 r.

MW