Event MIX MPI Poland Chapter podsumowuje szkolenie: „Prowadzenie spotkań zespołu”

MPI Poland Chapter podsumowuje szkolenie: „Prowadzenie spotkań zespołu”

56
0

15 stycznia 2020 roku w Hotelu Kossak Kraków odbył się praktyczny warsztat z cyklu programu edukacyjnego Meeting Professional Exellence Classes (MPEC), organizowanego przez stowarzyszenie MPI Poland Chapter, podczas którego uczestnicy poznali kluczowe założenia dotyczące prowadzenia i facylitacji spotkań.

Szkolenie poprowadziła Lena Czernecka – trener biznesu, Business Counsellor, coach, z wykształcenia psycholog. Jak zwykle, wydarzenie przyjęło warsztatowy charakter, przez co wszyscy uczestnicy mogli w praktyce przećwiczyć nowe umiejętności.

– Na szkolenie wybrałam się bez żadnych konkretnych oczekiwań – byłam zainteresowana tematyką prowadzenia spotkań w zespole. Zdecydowanie mogę polecić udział w kolejnych warsztatach organizowanych przez stowarzyszenie MPI, ponieważ z wydarzenia wyniosłam dużo praktycznych wskazówek, które z pewnością wcielę w życie w codziennej pracy. – relacjonuje Iwona Ogórek reprezentująca firmę Mazurkas DMC Poland.

Pierwszy warsztat realizowany w 2020 roku odwiedzili profesjonaliści branży spotkań z Krakowa i okolic, Zakopanego, Warszawy oraz Katowic.

– Warsztat MPI był doskonałą okazją na zwiększenie swojej wiedzy w zakresie prowadzenia spotkań zespołu, jak również nawiązanie wartościowych branżowych relacji.” – podsumowuje Monika Nahirny – New Business Development Director w hotelu Nosalowy Drów Resort & Spa.

Kolejne planowane szkolenia z cyklu Meeting Professional Excellence Classes pt. „Sprzedaż wczoraj, dziś i  jutro, czyli co tak naprawdę się zmienia?” odbędą się w terminach: 4 lutego 2020 roku w Warszawie i 3 marca 2020 roku w Katowicach.

Więcej informacji na stronie: https://www.mpi.org/chapters/poland.