Event MIX Stock Polska rozkręca zimę w popularnych zimowych miejscówkach

Stock Polska rozkręca zimę w popularnych zimowych miejscówkach

64
0

Zimno, cieplej…gorąco! W tym roku ciężko o zimowy klimat, bo pogoda płata figle. Dla tych, którzy tęsknią za zimową aurą, Stock Polska stworzył klimatyczne strefy w najpopularniejszych zimowych miejscówkach. Zarówno na warszawskim Zimowym Narodowym, jak i w górskich kurortach można spróbować różnorodnych drinków na bazie Żołądkowej Gorzkiej, Żołądkowej Kolonialnej oraz Saskiej i poczuć się jak w środku alpejskiej zimy.

Zimowe propozycje od Stock Polska

Miłośników zimowego klimatu w tym roku spotkało rozczarowanie – za oknem nie widać śniegu, a temperatura pozwala schować wełniane czapki i rękawiczki do szafy. Idealnym sposobem na przywołanie zimowej aury będą drinki na bazie produktów z portfolio Stock Polska. Żołądkowa Gorzka tradycyjnie o tej porze roku zaprasza do delektowania się aromatycznym Grzańcem z dodatkiem soku jabłkowego i przypraw – cynamonu i goździków. A dla miłośników deserowych drinków marka Saska przygotowała dwie smakowite propozycje – Saska Bombardino oraz Saska Hot Cherry. Oba drinki podawane są z bitą śmietaną i cynamonem i dzięki temu stanowią doskonałą, nieco bardziej urozmaiconą alternatywę gorącej czekolady.

Zimowe Strefy Grzewcze

Stock Polska przygotował klimatyczne strefy zlokalizowane na warszawskim Zimowym Narodowym i w Białce Tatrzańskiej. To miejsca, które przywołają prawdziwe oblicze zimy i pozwolą na odpoczynek po zimowych aktywnościach czy relaks w klimacie après-ski z przyjaciółmi. W tym roku Strefa Grzewcza Żołądkowej Gorzkiej powiększyła się o markę Saska – serwowaną w postaci smakowitych drinków i nowość – Żołądkową Kolonialną, która jest dostępna w formie rozgrzewających shotów.

Poza strefami na Zimowym Narodowym i w Białce Tatrzańskiej każdy entuzjasta sportów zimowych po szaleństwach na stoku będzie mógł odpocząć i rozgrzać się aromatycznymi drinkami w najpopularniejszych zimowych kurortach tej zimy: m.in. w Zakopanem, Krynicy Zdrój, Kluszkowcach, Wierchomli, Zieleńcu i Szczyrku.

Mamy również dobrą wiadomość dla tych, którzy nie planują eskapady w poszukiwaniu zimowej aury. Drinki na bazie Saskiej oraz Grzaniec na Żołądkowej Gorzkiej są nie tylko wyjątkowo smaczne, lecz także zaskakująco proste w przygotowaniu i spokojnie można się nimi delektować w zaciszu własnego domu.

  • SASKA BOMBARDINO (20ml Saska kawa z nutą brandy, 20ml STOCK84 Crema, bita śmietana, cynamon)
  • SASKA HOT CHERRY (80ml Saska kawa z nutą brandy, 160ml sok wiśniowy, bita śmietana, kakao)
  • GRZANIEC NA ŻOŁĄDKOWEJ GORZKIEJ (80 ml Żołądkowej Gorzkiej, 160 ml soku jabłkowego, cynamon i goździki)