Logo

Marketing MIX

Awans w strukturach Imagine Nation

Kamila Derecka objęła stanowisko Senior Project Managera w agencji event marketingowej Imagine Nation. Poprzednio zajmowała stanowisko Project Managera.

Kamila Derecka związana jest z Imagine Nation od 2017 roku, gdy dołączyła do zespołu obsługującego Dell Technologies. Jako Project Manager odpowiadała przede wszystkim za organizację eventów i konferencji dla klienta, takich jak Transformation Experts Club czy Dell Technologies Forum Lite. Po objęciu stanowiska Senior Project Managera w dalszym ciągu będzie zajmować się bieżącą obsługą Dell Technologies jednocześnie odpowiadając za wsparcie Team Leadera w przygotowywaniu strategii, prowadzeniu rozliczeń oraz nadzorze i realizacji zadań zespołu.

– Kamila jest po prostu świetnym człowiekiem. Nie tylko sumiennym i godnym zaufania pracownikiem, ale przede wszystkim osobą, z którą chce się przebywać i z którą niemożliwe przestaje istnieć. To właśnie dzięki takim ludziom osiągnęliśmy sukces i to właśnie tacy ludzie są fundamentem naszej agencji. – komentuje Artur Ucher, CEO Imagine Nation.

Kamila w branży eventowej pracuje od kilkunastu lat. Doświadczenie zdobywała w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny oraz w Endorfinie Foksal. W swoim portfolio ma organizację koncertów, wystaw, konferencji i imprez okolicznościowych dla klientów jak Bank Pekao SA, Polska Grupa Energetyczna, NBP, mBank, PKO Cargo, GFK Polonia, czy Edipresse Polska.

MW