Event MIX Meetings Week nie odbędzie się w kwietniu

Meetings Week nie odbędzie się w kwietniu

41
0

Anna Jędrocha, wiceprezes Stowarzyszenia Konferencje & Kongresy w Polsce, koordynator MWP 2020 poinformowała w imieniu współorganizatorów Meetings Week Poland o odwołaniu wydarzenia w planowanym terminie 22 – 24 kwietnia.

„Dramatyczna sytuacja w naszym kraju wywołana koronawirusem SARS-COV-2 zmusiła organizatorów Meetings Week Poland do odwołania wydarzenia w terminie 22-24 kwietnia 2020. Chcieliśmy Państwu przekazać dobre wiadomości, bo w  ostatnich dniach otrzymaliśmy dla naszego wydarzenia honorowy patronat Ministerstwa Rozwoju oraz  Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej dr Roberta Andrzejczyka. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych działań, ale w obecnej sytuacji organizacja tak dużego wydarzenia jest niemożliwa w planowanym terminie. Wszystkim uczestnikom, którzy dokonali już wpłaty za swój udział w wydarzeniu, w ciągu trzech najbliższych dni zostaną zwrócone wpłaty.

Część jednak z nas jest przekonana, że Meetings Week po zakończeniu epidemii powinien się odbyć, może w zmienionej trochę formule, dostosowanej do aktualnych i przyszłych potrzeb naszej branży. Będziemy was na bieżąco informować o podejmowanych przez organizatorów krokach, będziemy stale monitorować przebieg epidemii i natychmiast  reagować, jak stan epidemii się zakończy. Jeśli będzie taka wola naszego środowiska, wydarzenie odbędzie się w terminie późniejszym. W tej trudnej sytuacji jesteśmy razem, obecnie najważniejsze jest, żebyśmy pozostali zdrowi. Ale po zapaści przyjdzie czas na trudną odbudowę rynku MICE, jak i całej turystyki”.

Anna Jędrocha, wiceprezes SKKP, koordynator MWP2020