Marketing MIX Olmeka Creation House wspiera marketingowo nowego operatora komórkowego Viva! Mobile

Olmeka Creation House wspiera marketingowo nowego operatora komórkowego Viva! Mobile

0

Olmeka Creation House podpisała umowę z Viva! Mobile, nowym operatorem telefonii komórkowej uruchomionym przez Fundację Międzynarodowego Ruchu na Rzecz Zwierząt „Viva!”. Agencja zajmie się kampanią reklamową telefonii oraz bieżącymi działaniami marketingowymi na rzecz tego przedsięwzięcia.

Viva! Mobile to operator komórkowy uruchomiony przez Fundację Międzynarodowego Ruchu na Rzecz Zwierząt „Viva!”. Zorganizowaniem sieci telefonii zajęła się firma Next Mobile świadcząca usługi telekomunikacyjne oparte na infrastrukturze telekomunikacyjnej sieci Plus.

Umowa Olmeka Creation House z Viva! Mobile została podpisana na czas nieokreślony. Agencja zajmie się na początek m.in. opracowaniem kampanii informacyjnej pod hasłem „Rozmawiaj jak zawsze. Pomagaj jak nigdy.” Kampania będzie prowadzona w Social Mediach: na Facebooku, Instagramie, LinkedIn. W ramach kampanii powstał także 30’s spot reklamowy wykorzystujący w niekonwencjonalny sposób dźwięki.

Olmeka będzie odpowiedzialna za kreację i obsługę wszystkich tych kanałów social media jak również bieżące wsparcie działań marketingowych telefonii.

 – Jako fundacja potrzebujemy środków, ale nie chcemy ograniczać się do darowizn. Własną sieć komórkową uruchomiliśmy więc z myślą o zdobywaniu nowych środków na działalność fundacji. Dziś prawie każdy korzysta z telefonu komórkowego, a w sieci Viva! Mobile nawet 30 % kwoty comiesięcznego abonamentu przeznaczone będzie na pomoc zwierzętom, więc korzystając z telefonu można jednocześnie pomagać. Viva! Mobile to pierwszy taki pomysł crowdfundingu w Polsce – mówi Cezary Wyszyński prezes w Fundacji Viva!

Obsługa marketingowa tego przedsięwzięcia została powierzona Olmeka Creation House przez Fundację Viva! bez przetargu, dzięki współpracy agencji z fundacją przy wybranych projektach fundacji (pierwszy miał miejsce w 2015 r.).

KL