Logo

Marketing MIX

DPD Polska został Partnerem Logistycznym akcji #SuperBohater

Grupa wsparcia #SuperBohater powstała z inicjatywy OOH magazine, branży reklamowej oraz wszystkich tych, którzy mogą i chcą pomóc. Firma kurierska DPD Polska dostarczy paczki do szpitali bezpłatnie.

Do placówek medycznych dzięki wsparciu klientów, przyjaciół redakcji i ludzi dobrego serca napływają produkty potrzebne tym, którzy aktualnie są narażeni na bezpośredni kontakt z wirusem, czyli lekarze i personel medyczny. 

W redakcji przygotowywane są paczki tzw. „pierwszej potrzeby” rękawice jednorazowe, środki czystości (m.in mopy), suchy prowiant (kawa, herbata), kubki papierowe, naczynia jednorazowe, kubki termiczne, długopisy (używane jednorazowo w szpitalach zakaźnych). Do akcji dołączyło właśnie jako partner logistyczny DPD Polska, aby wspomóc akcję dostarczeniem paczek do Szpitali i Placówek Medycznych. Kurierzy to także kolejna grupa pracująca, która naraża się na kontakt bezpośredni z potencjalnym zarażonym.

– Z licznych głosów, które docierają od klientów, wiemy że kurierzy wykazują się w tych trudnych dniach niezwykłą postawą i dużym zaangażowaniem. W czasie epidemii zmieniła się ich rola. Kurier nie tylko dba o komfort odbiorcy, ale także zapewnia mu łączność z dostawcami niezbędnych produktów i usług. Dla nadawców kurier jest wsparciem w zachowaniu ciągłości biznesowej. DPD Polska podejmuje działania, które mają na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa kurierom, klientom i społeczności. Cieszymy się, że możemy wspierać lekarzy i pracowników medycznych w ramach projektu #Superbohater – mówi Łukasz Zembowicz Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu DPD Polska.

fot. materiały prasowie DPD.

Akcje można także wspierać wpłacają na zorganizowaną na ten cel zbiórkę na ZRZUTKA.PL.

Aktualności z działań podejmowanych w ramach akcji można śledzić TUTAJ.

MW