Marketing MIX 4F Globalnym Partnerem Wings for Life

4F Globalnym Partnerem Wings for Life

0

3 maja wystartuje kolejny bieg Wings for Life. Celem jest zebranie funduszy na badania, mające pomóc wynaleźć metodę leczenia urazów rdzenia kręgowego. „Biegnij samotnie. Cały świat pobiegnie z Tobą” – z tym hasłem marka 4F dołączyła do Wings for Life.

W ramach globalnego partnerstwa marka 4F zaprojektowała koszulkę techniczną, w której zobaczymy uczestników z całego świata. W tegorocznej edycji Wings for Life weźmie udział również ambasadorka 4F Adrianna Sułek, polska lekkoatletka specjalizująca się w wielobojach, brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorów w Tampere.

Już 3 maja, czyli w najbliższą niedzielę, wystartuje Wings for Life 2020. Tegoroczna edycja będzie nietypowa, ponieważ nie będą możliwe biegi grupowe – czy to stacjonarnie czy z aplikacją. Każdy z biegaczy wystartuje samodzielnie z dowolnego miejsca na Ziemi. W poprzednich edycjach, uczestnicy mogli biec stacjonarnie, gdzie metą był goniący ich samochód lub używając aplikacji w grupach lub w pojedynkę. W tym roku z uwagi na bezpieczeństwo można startować wyłącznie pojedynczo, używając do tego aplikacji, w której będzie nas gonić wirtualna meta.

Światowy bieg Wings for Life to wydarzenie dedykowane uczestnikom o różnych poziomach sprawności fizycznej. Wszyscy – biegnący, idący i poruszający się na wózkach – startują dokładnie o tej samej godzinie. Nie ma ograniczenia czasowego – bieg trwa tak długo, aż Samochód Pościgowy minie wszystkich biegaczy. Organizatorzy i marka 4F zadbali o bezpieczeństwo uczestników, nie zapominając jednocześnie o tym, co czyni bieg wyjątkowym. Mimo że każdy będzie biegł w odosobnieniu, to wszyscy czują solidarność, bo biegną w słusznej sprawie.

Fundacja Wings for Life powstała w 2004 roku, by wspierać rozwój medycyny w dziedzinie regeneracji komórek nerwowych, która może pozwolić pacjentom na powrót do dawnej formy. Opłaty startowe w biegu Wings for Life będą przeznaczone na badania naukowe i kliniczne, których celem jest odkrycie metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

Przypominamy nasz wywiad z Jagodą Bugaj z 4F -> KLIKNIJ

KL