Marketing MIX Trwa akcja #zdalnidopomocy ING

Trwa akcja #zdalnidopomocy ING

0

Trwa akcja ING Banku Śląskiego #zdalnidopomocy, której celem jest zainspirowanie młodych do pomocy i wsparcia bliskich w załatwieniu spraw online bez wychodzenia z domu.

– Sytuacja, w której się znaleźliśmy jest dla wszystkich nowa. W krótkim czasie bardzo wpłynęła na zmiany naszych potrzeb i aktywności. Dlatego tak ważne są teraz pozytywne bodźce, wsparcie i rzetelna informacja. Pomagamy naszym klientom w załatwianiu spraw bez wychodzenia z domu ale też zachęcamy ich aby wspierali w tym swoich bliskich. Nie chcemy aby ktokolwiek czuł się wykluczony. Wiemy, że internetowi właśnie teraz mogą pomóc tym mniej zdalnym. Dlatego do naszej akcji #zdalnidopomocy zaprosiliśmy znanych twórców i youtuberów. W naturalny sposób pokazują, jak być samodzielnym w świecie internetowym. Inspirują również innych do bycia pomocnym nawet jeśli jesteśmy daleko – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

W akcji #zdalnidopomocy ING zachęca do wspierania tych, którzy gorzej odnajdują się w internetowej rzeczywistości. Podpowiada jak nauczyć ich bankować online, zrobić zakupy w internecie czy zainstalować aplikację. Do udziału w akcji zachęcają Młodzi Zdalni, którzy świetnie radzą sobie w warunkach online i podpowiadają jak nauczyć tych mniej zdalnych ogarniać świat online:
  • reZi (prowadzi kanał gamingowy);
  • Naruciak (publikuje parodie filmów i programów);
  • Poszukiwacz (komentuje najbardziej popularne filmiki w internecie);
  • Aleksandra Żuraw (publikuje materiały o tematyce kobiecej);
  • Katarzyna Gandor (prowadzi kanał naukowy);
  • Sylwia Lipka (publikuje lifestylowe vblogi);
  • Adrianna Skon (publikuje filmiki pogadanki i testuje produkty).

ING zachęca do udziału w akcji #zdalnidopomocy m.in. w radiu. W ramach kampanii Kasia Gandor była również gościem porannej audycji Bolesne Poranki newonce.radio, gdzie wspólnie z prowadzącymi rozmawiali w jaki sposób możemy wszyscy zostać #zdalnidopomocy. Podcast z audycji można odsłuchać na stronie: https://www.newonce.radio/bolesne-poranki.

ING przygotował materiały, w których przypomina jak wiele spraw można załatwić z bankiem online, bez wychodzenia z domu oraz daje przydatne wskazówki jak to robić bezpiecznie w obecnym czasie. Na stronie znajdują się także filmiki instruktażowe oraz prosty przewodnik po bankowaniu w aplikacji Moje ING mobile na telefon – swego rodzaju podręcznik dla początkujących, który krok po kroku pokazuje jak zainstalować aplikację i skorzystać z jej podstawowych funkcji.
 
Więcej na: https://www.ing.pl/lp/zdalni-do-pomocy
 
KL