Marketing MIX Wiosenny Fashion Magazine z maseczką ochronną i bezpłatną dostawą

Wiosenny Fashion Magazine z maseczką ochronną i bezpłatną dostawą

0

Fashion Group wydawca Fashion Magazine i serwisu fashionpost.pl do wiosennego numeru wydania dodaje maseczkę ochronną Dastan gratis.

Od 28 kwietnia br. specjalna, limitowana edycja numeru 1/2020 Fashion Magazine z maseczką ochronną gratis dostępna jest na platformie kultowy.pl wraz z darmową dostawą na terenie całej Polski: KLIKNIJ

– Biznes i branża wydawnicza stanęła w ostatnim czasie w obliczu bardzo trudnej sytuacji. W Fashion Group analizujemy wnikliwie nowe uwarunkowania i staramy się jak najlepiej dopasować naszą ofertę wydawniczą do potrzeb klientów i Czytelników. W tym pełnym wyzwań czasie postanowiliśmy nie tylko otworzyć się na nowe kanały dystrybucji oraz zintensyfikować działania online, ale także zadbać o potrzeby i bezpieczeństwo naszych Czytelników. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom przygotowaliśmy specjalną edycję Fashion Magazine z maseczką ochronną gratis. Wiosenne wydanie magazynu można już zamówić już od dziś na platformie kultowy.pl z bezpłatną dostawą do domu. Wierzymy, że tego typu działania i wspólne zaangażowanie jest w obecnej chwili bardzo potrzebne i pomoże nam przejść bezpiecznie przez ten trudny czas i realizować kolejne projekty wydawnicze – powiedziała Marzena Singh redaktor naczelna i wydawca Fashion Magazine oraz prezes spółki Fashion Group.

Fashion Magazine to jeden z najdłużej ukazujących się polskich tytułów modowych. Poza treściami związanymi z modą i najnowszymi trendami magazyn prezentuje ciekawe wydarzenia kulturalne i rozmowy z wyjątkowymi osobowościami, a także porusza ważne tematy społeczne i zaprasza do współpracy najbardziej opiniotwórczych autorów i felietonistów w branży.

Edycja wiosenna magazynu z maseczką ochronną jest dostępna na platformie kultowy.pl w regularnej cenie 11,99 zł i z darmową dostawą do domu.

KL