Event MIX Perfectto Digital – Przestrzeń nowych możliwości eventowych

Perfectto Digital – Przestrzeń nowych możliwości eventowych

0

Z inicjatywy Perfectto Events, przy współpracy z Dreamage Studio oraz firmą VES, powstało unikatowe narzędzie do realizacji wydarzeń on-line.

– Rzeczywistość, w której się znaleźliśmy, wymogła na nas stworzenia w świecie wirtualnym elastycznej przestrzeni, nie tyle konferencyjnej co eventowej, w której możemy realizować równie skuteczne i fascynujące wydarzenia jak te w świecie realnym – mówi Jakub Zdrzalik Partner w Perfectto Events.

W ramach projektu „Nowy Wymiar Eventów” powstało wirtualne studio, gdzie trzy ekrany tworzą uniwersalną, świetnie wyposażoną przestrzeń eventową. Inspiracją była realizacja przygotowana przez Perfectto Events w ramach komunikacji nowej strategii Grupy PZU.

– Niestandardowy format realizacji projektu dla Grupy PZU, wymagał od nas nieszablonowego podejścia i nowego spojrzenia na temat oprawy multimedialnej – komentuje Jakub Zdrzalik Partner, Managing Director w Perfectto Events.

Wirtualne studio eventowe to odpowiedź na potrzeby rynku, dające nowe możliwości kreowania dowolnej scenografii i wirtualnej scenerii dla wszelkiego rodzaju wydarzeń, webinarów, konferencji, szkoleń czy prezentacji.

– Wirtualne studio umożliwia działanie na wielu planach. Wszystkie współgrające ze sobą elementy – ekrany, scena, oświetlenie oraz wprowadzenie rzeczywistości rozszerzonej, pozwalają przygotować materiał, umożliwiający widzowi zanurzenie się w prezentowanym świecie –  podsumowuje Szymon Cieślak Managing Director DREAMAGE. 

– Jednocześnie jako pierwsi wykorzystaliśmy stworzoną przestrzeń przy realizacji naszego autorskiego projektu – „Znane Twarze w Webinarze” – dodaje Jakub Zdrzalik. Jego celem jest prezentacja i dzielenie się szerokimi kompetencjami przez znanych, wybitnych mówców, dziennikarzy czy artystów.

Pierwsze realizacje w ramach projektu są już gotowe. Powstały przy współpracy z Tomaszem Kammelem („Jak dobrze wypadać przed kamerą w domu?”, „Efektywność 
telekonferencji”) oraz Adamem Sztabą („Indywidualizm siłą zespołu”).

– Uwielbiamy wyzwania, które wymagają wykorzystania nie tylko zaawansowanych technologii, ale także naszego zaangażowania w stworzenie contentu – mówi  Iwona Czarnata – Dyrektor Zarządzający VES, której firma zbudowała i wyposażyła od podstaw to wyjątkowe studio.

W ramach zintegrowanego zespołu i połączonych sił Perfectto Events, Dreamage Studio oraz VES, firmy zapewniają pełen zakres usług przy tworzeniu wydarzeń on-line a także tych w świecie realnym. Oferowane rozwiązanie to 360 stopniowa koncepcja – od wsparcia kreatywnego, poprzez pełną oprawę graficzną (2D,  3D, VR, Augumeted Reality), aż po kompleksową realizację produkcji w doskonale wyposażonym wirtualnym studio eventowym.

Fot. Perfectto Events