Marketing MIX Punkty PAYBACK za kartę kredytową – jak i ile można otrzymać?

Punkty PAYBACK za kartę kredytową – jak i ile można otrzymać?

0

Program PAYBACK umożliwia zbieranie punktów lojalnościowych, które później wymienisz na atrakcyjne nagrody. Każdy uczestnik zbiera punkty w taki sposób, jaki mu najbardziej odpowiada – robiąc zakupy w swoich ulubionych sklepach lub korzystając z ciekawych promocji.

Punkty PAYBACK za kartę kredytową – ile punktów można zyskać?

Jednym ze sposobów na zwiększenie ilości punktów PAYBACK jest skorzystanie z oferty przygotowanej przez banki partnerskie i np. podpisanie umowy o kartę kredytową. Kupony umożliwiające zdobycie punktów za kartę kredytową znajdziesz w zakładce https://www.payback.pl/finanse/karty. Jedną z propozycji jest założenie TurboKARTY kredytowej dostępnej w ofercie Santander Consumer Banku. Za złożenie wniosku o kartę oraz zawarcie umowy dotyczącej tego produktu finansowego można otrzymać aż 9500 punktów w Programie PAYBACK.

Kiedy i w jaki sposób naliczane są punkty PAYBACK za zamówienie karty kredytowej?

Punkty w Programie PAYBACK przyznaje się, jeśli zostaną spełnione określone warunki. Jeżeli chcesz, aby środki trafiły na twoje konto po podpisaniu umowy o kartę kredytową w partnerskim banku, pamiętaj o kilku ważnych rzeczach. Podobnie jak w przypadku korzystania z usług innych partnerów zawieranie umowy musisz rozpocząć na stronie Programu. Tam znajdziesz kupon do aktywowania. Następnym krokiem jest przekierowanie na stronę formularza partnera akcji i wypełnienie go. Dzięki temu zostanie zamówiona rozmowa z przedstawicielem partnerskiego banku. W trakcie rozmowy z konsultantem składasz wniosek o kartę kredytową. Na jego podstawie przedstawiciel przygotowuje umowę, którą musisz podpisać. Należy zaznaczyć, że oferta na punkty PAYBACK przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie dysponują wymienioną w kuponie kartą kredytową. Punkty lojalnościowe w Programie zostaną doliczone do konta klienta w ciągu 90 dni od momentu spełnienia wszystkich warunków określonych w kuponie.

Jak wykorzystać zebrane punkty PAYBACK?

Punkty PAYBACK za założenie karty kredytowej przyznawane są jednorazowo. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zbierać je u innych partnerów Programu. W tym celu możesz wykorzystać także kartę kredytową i zapłacić nią za wybrane produkty. Warto pamiętać o tym, żeby transakcje internetowe przeprowadzać za pośrednictwem serwisu PAYBACK, a podczas wizyty u stacjonarnych partnerów mieć przy sobie fizyczną kartę lub aplikację mobilną Programu.

A jak wykorzystać zebrane punkty? Możliwości jest kilka. Możesz nimi obniżać rachunki za zakupy u partnerów stacjonarnych PAYBACK. W tym przypadku powiedz kasjerowi, że chcesz wykorzystać zgromadzone punkty w ten sposób. Punkty możesz także wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, np. sprzęt RTV, AGD lub biżuterię. Ciekawą opcją jest też zakup voucherów do partnerów Programu. Innym równie interesującym rozwiązaniem jest przekazanie zgromadzonych środków na cele charytatywne, np. na akcję Pajacyk prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną (PAH).

Artykuł promocyjny

KL