Event MIX Treningi z Rajdowym Mistrzem Polski i Europy w Szkole Jazdy Subaru

Treningi z Rajdowym Mistrzem Polski i Europy w Szkole Jazdy Subaru

0

Szkoła Jazdy Subaru i SJS Driving Academy zapraszają wszystkich miłośników motorsportu i fanów wielkich emocji na trening jazdy sportowej pod okiem rajdowego Mistrza Polski i Europy w klasyfikacji ERC2 – Wojtka Chuchały.

Treningi z Wojtkiem Chuchałą to wyjątkowe szkolenia skierowane do kierowców, którzy chcą podnieść swoje motoryzacyjne umiejętności. Uczestnicy zajęć otrzymają profesjonalną obsługę instruktorów Szkoły Jazdy Subaru, która w tym roku obchodzi 20-lecie swojego istnienia i przeszła do historii jako pierwsza, markowa akademia doskonalenia techniki jazdy.

Wsparcie w kwestiach technicznych, analiza telemetryczna bieżących przejazdów rejestrowanych z wykorzystaniem instalowanego w samochodzie uczestnika Race Navigatora, spora dawka adrenaliny, jazda bez ograniczeń po jednym z najsłynniejszych w Polsce torów wyścigowych i trasa z uwzględnieniem wymagającego odcinka leśnego to dodatkowe atuty szkolenia.

Wojciech Chuchała, jest instruktorem SJS od 2013 roku i należy do wąskiego grona zawodników motorsportu, którzy jednocześnie są doskonałymi trenerami.

– Gdy zaczynałem, nie widziałem różnicy pomiędzy szybkim kierowcą a doświadczonym instruktorem. Jednak wieloletnia praca w SJS uświadomiła mi, że doświadczony instruktor to nic innego, jak najwyższy poziom kierowcy – kierowcy, który nie tylko potrafi szybko jeździć samochodem, ale przede wszystkim jako dobry pedagog i psycholog potrafi w odpowiedni sposób przekazać swoją wiedzę kursantom – mówi Wojciech Chuchała.

Szkoła Jazdy Subaru i SJS Driving Academy zapraszają chętnych już 26 czerwca na Tor Kielce, gdzie odbędzie się kolejna odsłona wydarzenia.

Więcej informacji na stronie www i FB SJS Driving Academy.