Logo

Event MIX

Targowa jesień w Kielcach

DCIM100MEDIADJI_0055.JPG

Od 6 czerwca 2020 r. targi w Polsce zostały odmrożone, a harmonogram pracy Targów Kielce systematycznie się zapełnia – pierwsze wydarzenia planowane są już na czerwiec.

W czerwcu, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności, w Centrum Kongresowego Targów Kielce odbędą się: Szkolenie fizjoterapeutów MTG, EGZAMIN Radców Prawnych, MIKROKONGRES LICÓWKI, Spotkanie Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Obok odbywających się tradycyjnie jesienią – Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO, Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO, Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL czy Targów Lotniczych AVIATION-EXPO planowane są Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM połączone z Targami Ogrodniczymi i Działkowymi Ogród i Ty, Międzynarodowymi Targami Rzemiosła Artystycznego oraz Międzynarodowymi Targami Zdrowia i Urody.

Wiosenne wydarzenia z kalendarza Targów Kielce zostały w większości przeniesione na drugą połowę roku – branżowi specjaliści z wielu dziedzin przemysłu, musieli poczekać do jesieni. Trwają także przygotowania  do cyklu przemysłowych wystaw spod znaku STOM, a także Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.

Wyjątkowo nie w czerwcu a we wrześniu spotkają się w Targach Kielce wystawcy i zwiedzający Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO. Branża drogowa musiała przenieść swoje plany na październik – razem z TRANSEXPO odbędą się  Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA.