Event MIX Bezpieczna nowa normalność w Warszawskim Centrum Expo XXI

Bezpieczna nowa normalność w Warszawskim Centrum Expo XXI

0

Po przerwie, Expo XXI jest ponownie otwarte dla organizatorów i gości chcących uczestniczyć w wydarzeniach w nowej rzeczywistości branży spotkań. Przez ostatnie miesiące w Warszawskim Centrum Expo XXI wiele się działo! Nasi klienci mogli skorzystać z multimedialnego studia, które dawało niemal nieograniczone możliwości aranżacji, czy też nagrać teledysk na multimedialnej scenie wypełnionej najnowszym sprzętem. Kinomaniacy spotykali się w kinie samochodowym, aby obejrzeć klasyki światowego kina. Wszystkie te aktywności odbywały się z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Dbając o zdrowie i komfort gości, już w lutym wprowadziliśmy pierwsze zmiany w naszych przestrzeniach – zapewnialiśmy częstą dezynfekcję powierzchni wspólnych, płyny do dezynfekcji rąk w toaletach, instrukcje mycia rąk itp. Po odmrożeniu branży w naturalny sposób dostosowaliśmy nasze przestrzenie do nowych wytycznych GIS-u i innych odpowiednich służb.

Expo XXI oferuje swoim gościom ponad 20 000 m2 powierzchni, w tym 13 500 m2 powierzchni w 4 halach (o wysokości od 10m do 12m, co poprawia cyrkulację powietrza) i salach konferencyjnych. Tak ogromna przestrzeń pozwala na organizację wydarzeń z zachowaniem dystansu społecznego oraz z przestrzeganiem wszelkich wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego (4m2 na osobę, z wyłączeniem obsługi). Przygotowując EXPO XXI na powrót wydarzeń, kierujemy się bezpieczeństwem i komfortem organizatorów oraz ich gości. Nasz profesjonalny i doświadczony zespół dokłada wszelkich starań, aby nowa normalność była dla naszych gości jak najmniej uciążliwa.
Stosując się do zaleceń GIS-u, organizacja spotkań, kongresów czy targów, może być bezpieczna.
Najważniejsze i bezwzględnie przestrzegane zasady to:

  • Używanie środków ochrony osobistej
  • Zachowanie dystansu społecznego (1,5m – 2m)
  • Częsta dezynfekcja powierzchni wspólnych
  • Częste mycie i dezynfekcja rąk

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów i gości, oferujemy możliwość skorzystania z całego wachlarza usług, które sprawią, że wydarzenie przebiegnie w sposób bezpieczny. Pierwszym udogodnieniem jest rejestracja online uczestników – dzięki niej unikniemy kolejek do rejestracji na miejscu oraz gromadzenia się ludzi. Jest to również spore ułatwienie w kwestii pozyskiwania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli zajedzie taka potrzeba, odpowiednie służby otrzymają dostęp do danych kontaktowych, w celu podjęcia ewentualnych dalszych działań. Oferujemy również kontrolę liczby osób w obiekcie – to efektywny sposób pozwalający na przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, dotyczących limitu uczestników. Dzięki użyciu tego narzędzia organizatorzy mogą skutecznie operować ruchem gości na terenie wydarzenia.

Niekwestionowanym atutem Expo XXI jest dostęp do hal z kilku stron. Możliwe jest więc bezpieczne zaplanowanie ruchu w obiekcie dzięki wyznaczeniu osobnych wejść i wyjść. Dają one możliwość wydajnego przepływu gości z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Doświadczony zespół Expo XXI służy organizatorom radą i pomocą w kwestii weryfikacji planu aranżacji przestrzeni. Podpowiemy jak wytyczyć wewnętrzne trakty komunikacyjne z uwzględnieniem ruchu jednokierunkowego, czy osobne wejścia i wyjścia dla gości. W celu sprawnej obsługi gości Expo XXI, gwarantujemy dostępność obiektu 24h. Pozwala to na wydłużenie czasu trwania wydarzenia (wydłużony czas wpuszczania gości). W naszej ofercie znajduje się również opcja wypożyczenia bezdotykowych termometrów.
Organizatorów wydarzeń zachęcamy do rezygnacji z tradycyjnych form dystrybucji materiałów reklamowych. W ofercie usług dodatkowych Expo XXI znajduje się również wynajem ekranów LED, które z powodzeniem zastąpią roll up czy ściankę.

Jako operator miejsca, w sposób czytelny i jasny komunikujemy instrukcje dotyczące zasad higieny rekomendowane przez GIS. Serwis sprzątający regularnie dezynfekuje powierzchnie wspólne, w szczególności: poręcze, guziki w windach oraz klamki, a obiekt zapewnia atestowane, zamykane kosze na odpady medyczne, takie jak zużyte maseczki czy rękawiczki. Filtry w centrach wentylacyjnych są regularnie czyszczone przy pomocy specjalnych środków biobójczych. Dzięki tym działaniom wentylacja obiektu pracująca w systemie 100% wymiany powietrza na świeże, działa jeszcze wydajniej.

Nowa normalność branży spotkań po epidemii oparta jest na bezpieczeństwie oraz zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Jako obiekt wielofunkcyjny kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych gości i klientów – jesteśmy gotowi na powitanie ich po przerwie! Jesienią nasz kalendarz, tradycyjnie, zapełnił się wydarzeniami, które mamy przyjemność gościć już od kilku edycji. Cieszymy się, że kolejny raz organizatorzy obdarzyli nas zaufaniem. I choć czasy są dla branży spotkań bardzo wymagające, nie mamy żadnych wątpliwości, że razem uda nam się zorganizować bezpieczne i niezapomniane wydarzenia.

www.expoxxi.pl