Event MIX Hybrydowa konferencja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Hybrydowa konferencja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

0

25 czerwca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym zorganizowana została konferencja Lubelskiego Klubu Biznesu „Biznes Forum – po pierwsze gospodarka”. To pierwsze wydarzenie z powodzeniem zrealizowane w formule hybrydowej w nowej rzeczywistości, z uwzględnieniem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Dzięki procedurze bezpieczeństwa wdrożonej w obiekcie oraz wyrozumiałości i współpracy Organizatora, a także uczestników obecnych w sali konferencyjnej udało nam się w sposób bezpieczny zrealizować ten projekt.

Liczymy, że każda taka udana realizacja przyczyni się do zwiększenia zaufania u klientów biznesowych, a tym samym do wzrostu ilości realizowanych konferencji – podsumowuje Aleksander Batorski, dyrektor LCK.

Wiodącym motywem „Biznes Forum – po pierwsze gospodarka” były odpowiedzi na konkretne pytania, a wśród nich m.in.: Co zadecydowało o sukcesie firmy w kryzysie epidemicznym?  Jakie działania wpłynęły na trwałość, stabilność i rozwój przedsiębiorstw?

Na wyżej wymienione zagadnienia odpowiedzieli sami przedsiębiorcy, reprezentujący różne sektory gospodarki, firmy produkcyjne i usługowe, przedstawiciele zarówno mikro, małych średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Podczas konferencji wyłonione zostały przedsiębiorstwa, które otrzymały nagrody „po pierwsze gospodarka”, będące uhonorowaniem ich pracy, pomysłu, organizacji oraz siły przetrwania w czasie pandemii.