Logo

Event MIX

KęKę 31 lipca podczas #Katolato

Kolejnym artystą występującym 31 lipca na plenerowej scenie #Katolato, zlokalizowanej na  Placu Festiwalowym przy MCK w Katowicach jest KęKę.

– Koncerty przeprowadzamy zgodnie z rządowymi wytycznymi i naszymi procedurami, dbamy o zdrowie i samopoczucie uczestników. Bardzo cieszymy się, że organizujemy plenerowe występy, artyści już też mocno chcą występować i spotykać się z fanami, a obiekty, przestrzenie, czekają na uczestników i na pełny powrót do normalności – mówią Tomasz Breś i Marcin Kania, właściciele MegaClub Events, organizatorzy cyklu #Katolato oraz koncertów w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku.

Plenerowa scena zbudowana na Placu Festiwalowym na tyłach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, gościła już zespół Bitamina oraz Pidżama Porno. W kolejnych weekendach wakacji pojawią się: Paluch (1 sierpnia), Kwiat Jabłoni (6 sierpnia), Nocny Kochanek (7 sierpnia), O.S.T.R. (8 sierpnia), Jan Rapowanie (13.08), Clock Machine (14.08), Bedoes (15.08), Katarzyna Nosowska (22 sierpnia) i inni.

– Szczególnie teraz, w nowej rzeczywistości, przestrzeń przy Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym to najlepsze letnie miejsce spotkań przy muzyce oraz jedzeniu. Ofertę nocnego marketu gastronomicznego Gastro Fajer oraz plenerowego Letniego Kina Antyradia wzbogaca cykl koncertów artystów polskiej sceny muzycznej. Zachęcamy do korzystania. Specjalnie na tę okoliczność przemieniamy plac manewrowy na Plac Festiwalowy – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem
i Międzynarodowym Centrum Kongresowymi dodaje: – Od strony zachodniej, w podcieniach Spodka działa także sezonowa kawiarnia YY, a w Międzynarodowym Centrum Kongresowym bistro EMCEK meet&eat. Jest z czego wybierać.

Koncerty #Katolato organizowane przez MegaClub Events odbywają się z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Bilety na każdy koncert są imienne, uczestnikom wydarzeń przed rozpoczęciem mierzona jest temperatura, wskazane są również miejsca stojące pozwalające na zachowanie zalecanego, bezpiecznego odstępu. Sprzedaż biletów odbywa się przez bileterie: Going, Biletomat i Ticketmaster. Line-up i więcej informacji TUTAJ.