Marketing MIX Jakub Wasilewski na stanowisku Export Manager w RECEVENT

Jakub Wasilewski na stanowisku Export Manager w RECEVENT

103
0

Obowiązki związane z wprowadzeniem marki na nowe rynki powierzono Jakubowi Wasilewskiemu, który przeszedł do RECEVENT z niemieckiej agencji full service Bauer-Kollmer, w której odpowiadał za zarządzanie kampaniami reklamowymi w krajach D/A/CH i Luksemburgu.

W RECEVENT zajmie się w pierwszej kolejności komunikacją marki RECEVENT oraz EkoPoster – ekologicznej drukarni wielkoformatowej należącej do agencji, a także koordynacją zleceń napływających z zagranicy. Wieloletnie doświadczenie na niemieckojęzycznym rynku pozwala mu na swobodne poruszanie się po tamtejszych meandrach reklamy zewnętrznej.

Jakub Wasilewski jest odpowiedzialny za nowe procedury – zebranie danych dotyczących specyfikacji druków wielkoformatowych w Niemczech, zaplanowanie logistyki itd., przekazanie ich i doprecyzowanie z managerami drukarni i działu ACC. Z drugiej strony przygotowanie całej komunikacji marketingowej dla klienta zagranicznego – strony internetowe, oferty, cenniki.

– Celem na najbliśze miesiące jest zbudowanie pozycji stabilnego, wartościowego partnera dla klientów z krajów D/A/CH. Specyfika tamtego rynku wymaga jakościowej produkcji, ale i całej usługi – terminowości realizacji zleceń, pewności. RECEVENT ma świetne fundamenty, by ten cel osiągnąć. Zaufania nie zdobywa się od razu, ale już mamy wszelkie narzędzia, by na nie zapracować – mówi o nowych wyzwaniach Jakub Wasilewski.

KL