Logo

Event MIX

Barbara Świderska o doradztwie strategicznym podczas konferencji EVENT MIX

Podczas drugiej części konferencji wystąpią przedstawiciele MPI Poland Chapter z programem przygotowanym specjalnie na EVENT MIX.

Blok prelekcji otworzy Barbara Świderska, Prezes Zarządu Grupy DE Sp. z o.o. Od 13 lat zarządza realizacją projektów eventowych, komunikacyjnych i turystycznych w ramach agencji „Dream Events”. Twórczyni projektu Galaktyka Eventu. Od 2019 roku zarządza grupą marek w ramach Dobry Holding – owoc dobrej współpracy. W 2007 r. założyła firmę, nie zważając na żadne ostrzeżenia najbliższych. Jakie ma kompetencje i wykształcenie?: „Piarowiec”, marketingowiec, finansista, trener biznesu i manager sprzedaży. Dużo? Jej się wydaje, że ciągle za mało, gdyż dobry przedsiębiorca to mix wielu kompetencji. Fanka ludzkich sukcesów życiowych, biznesu i pasjonatka kreatywnego, lecz zorganizowanego działania i rozwoju (w różnych ujęciach). Autorka programów szkoleniowych w zakresie zarządzania strategicznego, sprzedaży, marketingu B2B, event marketingu oraz metodologii Design Thinking.

„Doradztwo strategiczne – warte więcej niż ci się wydaje” to tytuł prelekcji Barbary Świderskiej.

– Podczas swojej prelekcji opowiem, dlaczego doradztwo to usługa podstawowa i jakie narzędzia analizy strategicznej warto poznać, by dać klientowi wartościową usługę i zapewnić sobie wynagrodzenie za wiedzę i doświadczenie – podsumowuje swoją prelekcję Barbara Świderska.

Rejestracja na konferencję nadal trwa. W zakładce ZAREJESTRUJ SIĘ, dostępny jest również specjalny pakiet konferencyjny, umożliwiający wejście na EVENT MIX oraz MARKETING MIX.

Konferencja EVENT MIX rozpoczyna się od 11:00. Organizator zachęca, aby uczestnicy konferencji przyjechali wcześniej, odwiedzili stoiska wystawców i napili się z nimi aromatycznej kawy. Targi są otwarte do godz. 17:00.