Wydarzenia Produkujemy innowacyjne systemy do dezynfekcji | Dominika Suchińska SANGATE

Produkujemy innowacyjne systemy do dezynfekcji | Dominika Suchińska SANGATE

0

O bezpieczeństwie jakie zapewniają bramki dezynfekcyjne SANGATE, wyjątkowej ofercie dla biznesu i branży eventowej oraz o tym, co czeka zwiedzających na FestiwalMarketingu.pl, mówi Dominika Suchińska, Prezes Zarządu SANGATE

Bramka dezynfekcyjna to cały czas nowość na rynku. Proszę przybliżyć, jak doszło do jej powstania?

Jesteśmy polską firmą produkującą innowacyjne systemy do dezynfekcji zapewniające bezpieczeństwo w obiektach publicznych. Pandemia, której doświadczamy, od kilku miesięcy codziennie zmienia naszą rzeczywistość i dotychczasowe przyzwyczajenia. Aktualna sytuacja jest nowym zjawiskiem i wymaga świeżego spojrzenia na otaczający nas świat i zachodzące w nim zmiany. Postanowiliśmy potraktować sytuację, na którą nie mamy wpływu, jako inspirację do nowych działań.

Godziny spędzone na zgłębianiu wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z pandemią oraz konsultacje z ekspertami z różnych dziedzin zaowocowały. Po kilku miesiącach eksperymentów, badań i prototypowania powstał produkt finalny, który od połowy sierpnia przedstawiamy światu – BRAMKA DEZYNFEKCYJNA SANGATE.

Istotnymi nośnikami koronawirusa są odzież i obuwie. Uznaliśmy, że nasz produkt będzie doskonałym rozwiązaniem, w miejscach skupiających dużą liczbę osób. W odczuwalny sposób stanie się narzędziem umożliwiającym zdrowym osobom bezpośredni kontakt, minimalizując zagrożenie przeniesienia wszelkiego rodzaju zarazków na ich wierzchnich okryciach. W ten sposób podnosimy poziom higieny w miejscach publicznych i dzięki temu ograniczamy rozprzestrzenianie się niebezpiecznych patogenów.

Jak działa bramka i do kogo kierujecie swoją ofertę?

Nasza bramka dezynfekcyjna w połączeniu z odpowiednim preparatem stanowi skuteczne narzędzie do usuwania wirusów, bakterii, grzybów, pleśni z odzieży i obuwia. Po wejściu do bramki czujnik uruchamia system, który generuje mgiełkę powstałą z dedykowanego, nieszkodliwego dla ludzi oraz zwierząt preparatu. W zaledwie 3,5 sekundy nasza odzież oraz obuwie zostają skutecznie zdezynfekowane. Preparat nie pozostawia śladów i nie jest szkodliwy dla zdrowia użytkowników.

Nasz produkt dedykowany jest do placówek oświatowych, portów lotniczych, obiektów publicznych – jak kina, teatry, obiekty sportowe, centra handlowe, szpitale i przychodnie. Przede wszystkim jednak dedykujemy produkt do hoteli, obiektów konferencyjnych, restauracji, centrów kongresowych i eventowych, jak również na imprezy plenerowe. Chcemy wesprzeć branżę eventową oraz hotelarstwo w funkcjonowaniu w nowej rzeczywistości.

Co zwiedzający będą mogli zobaczyć na wrześniowych targach FestiwalMarketingu.pl?

Uczestnicy będą mogli zobaczyć i przetestować nasze bramki. Informacje, jakie napływają do nas z miejsc, w których nasze urządzenia już się znajdują, są bardzo pozytywne. Systemy Sangate zwiększają poczucie bezpieczeństwa w obiekcie i wpływają na prestiż miejsca.

Rozmawiała Aurelia Ścibisz