Wydarzenia Jak się zabezpieczyć… żeby Twój biznes był bezpieczny

Jak się zabezpieczyć… żeby Twój biznes był bezpieczny

118
0

Początek 2020 roku przywitał nas rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-COV-2, a wraz z nim pojawiły się pytania, jak zabezpieczyć siebie, swoje rodziny, pracowników i własne biznesy. Co zrobić, żeby znów czuć się bezpiecznie. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie powstała marka Protekt, która skupia w swoim asortymencie najnowocześniejsze i najskuteczniejsze środku zabezpieczające przed rozprzestrzenianiem się SARS, potocznie zwanego „Koronawirusem”.

Jak pokazują badania, ale również doświadczenie z ponad półrocznej walki z wirusem najskuteczniejszymi, prewencyjnymi środkami zabezpieczającymi są: noszenie maseczek ochronnych, częste mycie i dezynfekowanie rąk, mierzenie temperatury, sterylizowanie powierzchni i przedmiotów za pomocą promieni UV-C i ozonowania. Wszystkie te metody pozwalają nam czuć się bezpieczniej, jednak najskuteczniej działają, kiedy łącza się ze sobą.

Na szczególną uwagę wśród produktów Protekt zasługują takie urządzenia, jak czujniki temperatury, zarówno w wersji bardzo zaawansowanej, jak Protekt T7, który zmierzy Państwu temperaturę przed wejściem na sale wystawowe podczas Festiwalu Marketingu. Urządzenie to łączy w sobie wiele dodatkowych funkcji, również takich jak terminal kontroli dostępu czy system rozpoznawania twarzy. Może on działać oddzielnie lub jako część istniejącego już systemu.

Marka oferuje również równie skuteczne, jednak mniej zaawansowane modele z serii K również z możliwością dezynfekcji rąk, które idealnie sprawdzą się w każdym miejscu, zastępując termometry ręczne z równą skutecznością.

Wśród jej produktów znaleźć można również urządzenie do dezynfekcji powierzchni i przedmiotów za pomocą promieni UV-C i ozonowania. Szczególnie polecić należy urządzenie UV-C, których skuteczność zwalczania wirusów osiąga 99,9%, a czas pracy jest szybki i nie powoduje konieczności wyłączenie pomieszczeń na dłuższy czas po zdezynfekowaniu.

Co również istotne Protekt to urządzenia, które ze sobą współpracują, uzupełniają się, a doświadczeni specjaliści chętnie pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie, które pomoże zabezpieczyć Was, Wasze rodziny, pracowników i biznesy.