Trade marketing Ekologiczne rozwiązania etykietowe na stoisku firmy Aniflex – B11

Ekologiczne rozwiązania etykietowe na stoisku firmy Aniflex – B11

0

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna 12 edycja Targów Opakowań Packaging Innovations. Jest to niepowtarzalna szansa dla wystawiających swoje produkty firm do nawiązywania nowych kontaktów. Jest to też doskonała okazja dla przedsiębiorców funkcjonujących na rynku opakowań i etykiet do zaprezentowania oferowanych przez siebie nowości produktowych i technologicznych.

Firma Aniflex producent etykiet samoprzylepnym w związku z przyjętą strategią promowania innowacyjnych oraz ekologicznych rozwiązań tegoroczne stoisko wystawowe podzieliła na dwie strefy tematyczne.

Pierwsza obejmuje niestandardowe rozwiązania etykietowe do produkcji, których wykorzystano farby termochromowe. Przedstawione zostaną również przykłady wykorzystania technologii druku cyfrowego umożliwiającej tworzenie niepowtarzanych projektów dopasowanych do indywidulanych potrzeb klienta. Strefa nowości zawiera także przykłady zastosowania brand blockingu, jako sposobu na wyróżnienie produktu na tle konkurencji.

W drugiej części znajdą się propozycje etykiet wyprodukowane na ekologicznych materiałach samoprzylepnych. W trakcie trwania targów odwiedzający będą mieli okazję bliżej zapoznać się z ofertą materiałów do produkcji, których wykorzystano surowce pochodzące z recyklingu bądź surowców odnawialnych. Wśród wystawionych propozycji znajdzie się również biodegradowalna folia, wyprodukowana z kwasu mlekowego, która odpowiednio składowana ulega całkowitemu rozłożeniu. Proponowane rozwiązania bardziej przyjazne dla środowiska nie różnią się pod względem właściwości od standardowych materiałów, niemniej niekwestionowaną korzyścią ich wykorzystania jest mniejsza ingerencja w środowisko naturalne, ponadto przyczyniają się do rozwoju gospodarki recyrkulacyjnej.

Wszystkich chętnych do zapoznania się z nowościami w branży opakowań i logistyki zapraszamy do odwiedzania w dniach 24-25 września 2020 roku hali EXPO XXI w Warszawie.

OOH magazine jest partnerem targów.

KL