Marketing MIX Zamiast ukrywać, lepiej skutecznie się pozbywać – kampania tołpa dermo face sebio

Zamiast ukrywać, lepiej skutecznie się pozbywać – kampania tołpa dermo face sebio

51
0

Na początku roku tołpa przedstawiła nowości z linii sebio. – matujący krem korygujący BB, głęboko oczyszczającą maskę-peeling gommage z czystym srebrem oraz musujący żel-peeling z kamforą do mycia twarzy.

dermoskometyki tołpa dermo face, sebio. opierają się na dwóch podstawowych składnikach aktywnych, które zostały tak dobrane, aby skutecznie oczyszczać skórę i przyspieszyć eliminację problematycznych niedoskonałości. Normalizują wydzielanie sebum, zmniejszają wielkość porów i zapobiegają ich zatykaniu. Zmniejszają ilość zaskórników, grudek i krostek, wygładzają powierzchnię skóry. Nawilżają, matują i łagodzą zaczerwienienia. Skóra odzyskuje świeżość i zdrowy wygląd.

Marka do projektu ambasadorskiego zaprosiła dziesięć dziewczyn z problemami skórnymi o różnym nasileniu. Przez trzy miesiące testowały ich dermokosmetyki pod okiem specjalisty i na bieżąco relacjonowały postępy w swojej pielęgnacji. Zwieńczeniem całości była wspólna sesja zdjęciowa z influencerką – Panią Ekscelencją.

 

 

Nad całością czuwała Pani Ekscelencja. Współpracuje z marką tołpa od 2019, to już kolejna kampania, przy której działają wspólnie. Jak sama mówi o ambasadorkach: „Jestem dumna, że mogłam obserwować, jak dziewczyny dzień po dniu odzyskują pewność siebie. Jesteście najlepszym dowodem na to, że warto walczyć o swoją skórę.”

Więcej informacji o kampanii i ambasadorkach: www.sebio.tolpa.pl

 KL