Marketing MIX Firma wolna od COVID-19 | Malwina Halle, I.V. CLINIC

Firma wolna od COVID-19 | Malwina Halle, I.V. CLINIC

31
0

Test na koronawirusa stanowi podstawowe narzędzie stosowane w walce z chorobą COVID-19. O tym, jak działają szybkie i dokładne testy BIOZEK oraz jak mogą wspomóc pracę niejednego przedsiębiorstwa, opowiada Malwina Halle, dyrektor sprzedaży w I.V. CLINIC.

Jesteście jedną z pierwszych firm w Polsce oferującą szybki test na COVID-19. Dlaczego zdecydowaliście się na dystrybucję testów BIOZEK?

Jak wszyscy wiemy Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) 11 marca br., ogłosiła pandemię COVID-19, wskazując na ponad 118 000 przypadków choroby wywołanej wirusem koronowym w ponad 110 krajach na całym świecie, podkreśliła również ryzyko dalszego roznoszenia się wirusa. Aby walczyć z globalnym rozprzestrzenianie się wirusa, świat potrzebował szybkiego i niezawodnego testu przesiewowego.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce oferujących szybki test na COVID-19 IgG/IgM (nr ref. BNCP-402). Nasz produkt posiada znak CE i jest zatwierdzony przez SFDA (Saudi Food and Drug Authority). Obecnie na całym świecie produkt ten jest używany do badania pacjentów i uznany jest za wiarygodną diagnozę choroby (COVID-19).

Co daje przeprowadzenie Waszych testów?

Jesień to czas, gdy jesteśmy szczególnie podatni na różne infekcje, spada nasza odporność i łatwiej o infekcję górnych dróg oddechowych czy grypę. Katar, kaszel, ból mięśni, podwyższona temperatura – to objawy, które w tym czasie dokuczają nam zdecydowanie częściej.

Alergia, przeziębienie, grypa, a może COVID-19? Jak odróżnić od siebie schorzenia o podobnych objawach ? Najprostszym sposobem jest przeprowadzenie testu BIOZAK. Kombinowane zastosowanie testu IgM i IgG może skutecznie odzwierciedlać wirusa i status immunologiczny organizmu. Test można wykonać z próbki krwi z palca, krwi pełnej lub osocza.

W bardzo wczesnym stadium jesteśmy w stanie wykluczyć lub potwierdzić obecność w naszym organizmie wirusa. W dobie pandemii szybkie testy kasetowe BIOZAK w 10 minut dają odpowiedź czy mamy odczynienia z grypą, czy koronawirusem.

Z tym testem właściciele firm, mogą w szybki sposób ocenić realny stan zdrowia pracownika, zwiększając tym samym możliwości zarządzania ryzykiem, mając przed sobą widmo zamknięcia firmy, zatrzymania produkcji czy wprowadzenia kwarantanny.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Praktycznie do wszystkich – małych firmy pracujących w biurach, potężnych korporacji, firm produkcyjnych – nie ma tutaj ograniczenia. Dla przykładu, z testów skorzystało już biuro nieruchomości ArtHaus, które przetestowano wszystkich pracowników. Rekomendacje firmy są pozytywne.

Nasze testy polecają również sportowcy jak np. Marcin Szreder, zawodnik K1 i MMA, który wygrał walkę z koronawirusem. Jak widać, każdy może skorzystać z naszego produktu.

Czy do przeprowadzenia testu potrzebne są specjalne kwalifikacje?

Zrobienie testu jest bardzo łatwe i zajmuje niewiele czasu. Jedną z opcji jest wykonanie testu z krwi pobranej z palca – krwi kapilarnej. Za pomocą pipety należy ją umieścić na test i już po 10 minutach znany jest wynik. Najważniejsze jest jednak to, że nasze testy mają wysoką dokładność, czyli ponad 92,9%!

 

Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ

Rozmawiała Aurelia Ścibisz