Marketing MIX ATLAS i Kamil Stoch – przedłuża współpracę z na kolejne dwa...

ATLAS i Kamil Stoch – przedłuża współpracę z na kolejne dwa sezony

108
0

ATLAS, producent chemii budowlanej, przez kolejne dwa sezony wspierać będzie najlepszego polskiego skoczka narciarskiego. Kamil Stoch, czterokrotny medalista olimpijski, zdobywca dwóch Kryształowych Kul i zwycięzca dwóch Turniejów Czterech Skoczni wraz z ogłoszeniem decyzji o dalszej współpracy z łódzką firmą zaprezentował kask, w którym skakać będzie w rozpoczynającym się sezonie.

Współpraca ATLAS i Kamila Stocha rozpoczęła się w styczniu 2015 r., kiedy to podpisano pierwszą umowę na mocy której firma została głównym sponsorem skoczka z Zębu. Jej systematyczne przedłużanie jest dowodem na ogromne zaufanie i zrozumienie dwóch stron, a także na wielką wartość współpracy.
 
– Cieszymy się, że współpraca z Kamilem Stochem będzie kontynuowana przez kolejne dwa sezony. Jest dla nas niezwykle ważne, aby wspierać to, co polskie – w tym polskich sportowców. Mamy także nadzieję, że rozpoczynający się już za chwilę sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich będzie okazją do świętowania kolejnych zwycięstw Kamila Stocha – mówi Paweł Kisiel, prezes zarządu Grupy Atlas.
 
KL