Marketing MIX Agata Zeman dyrektorem zarządzającym w 24/7Communication

Agata Zeman dyrektorem zarządzającym w 24/7Communication

121
0

Od początku grudnia br. Agata Zeman została powołana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego w 24/7Communication, obejmując tym samym nowo utworzoną funkcję w firmie.

W ostatnich latach Agata nadzorowała działalność agencji PR, odpowiadając za obsługę, doradztwo, projektowanie strategii i realizację kampanii dla licznych Klientów firmy. W swojej nowej roli Dyrektora Zarządzającego będzie odpowiedzialna za wyniki biznesowe firmy i jej rozwój strategiczny. Dirk Aarts, Partner Zarządzający i większościowy akcjonariusz, będzie odgrywał ważną rolę w rozwoju projektów z zakresu wdrażania narzędzi analitycznych oraz innowacyjnych rozwiązań digitalowych w komunikacji PR, w tym będzie odpowiedzialny za dalszą rozbudowę oferty digitalowo-contentowej dostarczanej przez 24/7Studio.

Założona w 2001 roku firma 24/7Communication jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji PR w Polsce. Agata Zeman dołączyła do niej  w 2010 roku jako junior konsultant. – W dzisiejszych czasach długoterminowe relacje staja się rzadkością. To zaszczyt pracować razem przez 10 lat. Agata miała znaczący wpływ na stały rozwój agencji – liczebność zespołu  wzrosła z 20 pracowników w 2010 roku do ponad 50 osób zatrudnionych w przodującej firmie PR” – stwierdza Partner Zarządzający Dirk Aarts. „Agata miała niesamowitą wizję i pokazała niezwykłe zdolności przywódcze w dziedzinie Public Relations, a także w zarządzaniu agencją. Z całą pewnością będzie nadal umacniać pozycję 24/7Communication jako agencji wybieranej przez klientów i specjalistów PR.

Transformacja PR jest wpisana w wizję 247Communication. Przez ostatnie lata Agata Zeman kierowała rozwojem firmy wdrażając nowe i innowacyjne procesy komunikacyjne oraz zapewniając zarządzanie reputacją w pełnym zakresie. – Dzisiejszy świat jest bardzo złożony, zatem rośnie potrzeba doradztwa strategicznego w dziedzinie komunikacji. Wszystkie sektory przechodzą przez proces cyfrowej transformacji i doświadczają ogromnych zmian technologicznych. W związku z tym potrzebują partnera, który pomoże im zbudować skuteczną komunikację. Moim celem jest dalsze budowanie zespołu specjalistów, którzy łączą strategiczną perspektywę biznesową w sektorach takich jak technologia, branża farmaceutyczna, handel detaliczny, dobra konsumpcyjne czy energetyka z dogłębną wiedzą w zakresie komunikacji PR od tradycyjnych relacji z mediami i liderami opinii, przez digital, content marketing po video marketing – mówi Agata Zeman.

Powołanie Agaty Zeman na stanowisko Dyrektora Zarządzającego to kamień milowy w realizacji planów i ambicji firmy we wzmacnianiu pozycji doradcy ds. zarządzania reputacją, komunikacji kryzysowej oraz tzw. issue management. Jest to pierwszy dyrektor zarządzający w 20-letniej historii 24/7Communication.

KL