Event MIX Targi IMEX we Frankfurcie przeniesione na 2020 rok

Targi IMEX we Frankfurcie przeniesione na 2020 rok

0

Organizatorzy targów IMEX we Frankfurcie podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznego wydarzenia. Najbliższe targi zaplanowano na 2022 rok.

IMEX we Frankfurcie to wydarzenie o ogromnym zasięgu globalnym, dlatego organizacja wydarzenia zależy od możliwości uczestnictwa w targach wystawców i odwiedzających niemal z całego świata.

– Kiedy w zeszłym roku byliśmy zmuszeni odwołać targi IMEX we Frankfurcie i IMEX America, mieliśmy nadzieję, że w 2021 roku nastąpi ożywienie branży i targi IMEX będą mogły się odbyć. Wciąż wierzymy, że branża się odbuduje, ale niestety nie wierzymy, że nastąpi to w takim czasie, abyśmy mogli zorganizować udane wydarzenie w maju – poinformowali Ray Bloom chairman IMEX Group oraz Carina Bauer, CEO.

Organizatorzy targów IMEX podkreślają, że wprowadzenie szczepionki i udoskonalenie programów szybkich testów to nadzieja dla branży na wyjście z kryzysu.

Niezmienne pozostają plany organizacyjne IMEX America w Las Vegas zaplanowane na 9 – 11 listopada 2021 r. IMEX Group planuje także wraz z partnerami prowadzić skierowane do branży aktywności w sieci.