Event MIX Ogłoszono nominacje do MP Power Awards 2020

Ogłoszono nominacje do MP Power Awards 2020

599
0

Znamy złote trójki dziewiątej edycji plebiscytu MP Power 12. Jury konkursu MP Power Awards® wskazało nominowanych do tytułu Powera 2020.

Kandydatów do tytułu Powera 2020 zgłaszało środowisko branżowe, partnerskie stowarzyszenia oraz Jurorzy MP Power Awards®. Spośród propozycji z każdej grup zostały wyłonione osoby z największą liczbą zgłoszeń – otrzymały one stosowną do zajmowanego miejsca w danej grupie liczbę punktów. Na podstawie sumy zdobytych punktów zostały wyłonione najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań w 2020 roku, spośród których Jury plebiscytu MP Power 12 wybrało złote trójki:

Meeting Planner Korporacyjny — Marketer lub Właściciel Biznesowy
Maciej Jaskot, Olimp Laboratories, dyrektor ds. marketingu i komunikacji,
Marcin Sienkowski, OLX, head of marketing,
Wojciech Życzyński, Microsoft, director of corporate market, small business & partner channel.

Meeting Planner Korporacyjny — Dział zakupów
Katarzyna Kozicka, Kompania Piwowarska, kupiec kat. marketing communication,
Karolina Starkowska, Lotte Wedel, buyer,
Paweł Wiśniewski, Santander Bank Polska, senior buyer.

Meeting Planner — Stowarzyszenie
prof. dr hab. Andrzej Grzegorz Chmielewski, Polskie Towarzystwo Nukleoniczne, członek zarządu,
Janusz Gajowiecki, Polskie Stowarzyszenie Energii Wiatrowej, prezes zarządu,
prof. Marek Pawełczyk, International Institute of Acoustics and Vibration, prezydent, prorektor ds. Nauki i Rozwoju Politechniki Śląskiej Politechnika Śląska.

Meeting Planner — Agencja Eventowa
Dominik Górka, Live Age, co-CEO, dyrektor kreatywny,
Łukasz Klimczak, Bespoke, COO,
Piotr Rolla, FSWO, CEO.

Meeting Planner — Agencja Incentive Travel
Łukasz Adamowicz, Grupa BFC, wiceprezes zarządu,
Grażyna Grot-Duziak, Weco Travel, MICE director,
Olga Krzemińska-Zasadzka, Power, CEO.

Meeting Planner — PCO / DMC
Anna Jędrocha, Symposium Cracoviense, prezes zarządu,
Marta Kicler, Mazurkas DMC Poland, business development director,
Grażyna Woźniczka, Polka Travel, Wowland, managing director.

Dostawca — Venue
Paula Fanderowska, KBF, ICE Kraków, zastępca dyrektora KBF ds. Centrum Kongresowego ICE Kraków,
Magdalena Młynarczyk, Radisson Blu Krakow / Park Inn Kraków, dyrektor sprzedaży,
Dorota Nidzgorska-Mazonik, dyrektor generalna, Hotel Arłamów.

Dostawca — Technika eventowa
Tomasz Kolski, Brill AV Media, project manager,
Łukasz Kubiak, Grupa TSE, członek zarządu,
Krzysztof Paradowski, CMA, CEO.

Dostawca — Catering
Agata Krzykowska, Batida, dyrektor generalna,
Emilia Melon-Olchowicz, Melon Catering, prezes zarządu,
Ewa Paciorek, Royal Catering, dyrektor sprzedaży cateringu.

Dostawca open
Rafał Baranowski, Mazurkas Transport, prezes,
Paweł Jabłoński, Meeting 15, CEO,
Anna Nowakowska, Rajt Hale Namiotowe, new business and marketing director.

Convention Bureau / Biuro Marketingu Miejsc
Tomasz Koralewski, Łódzka Organizacja Turystyczna / Łódź Convention Bureau, prezes zarządu,
Aneta Książek, Polska Organizacja Turystyczna, Poland Convention Bureau, kierownik,
Łukasz Wysocki, Gdańska Organizacja Turystyczna / Gdańsk Convention Bureau, prezes zarządu.

Innowator
Janusz Jabłoński, BERM, prezes zarządu,
Michał Michałowski, KDK Events / Online Events Support, CEO,
Aneta Zawiślak, Imagine Nation, dyrektor zarządzająca.

Finał konkursu MP Power Awards® odbędzie się 23 kwietnia.

Źródło: MeetingPlanner.pl