Event MIX KPRM poszukuje agencji do promocji Szczytu ONZ w Katowicach

KPRM poszukuje agencji do promocji Szczytu ONZ w Katowicach

0

Szczyt Cyfrowy Organizacji Narodów Zjednoczonych odbędzie się w dniach 6-10 grudnia 2021 r. w MCK w Katowicach. Wydarzenie chce promować Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, która rozpoczęła poszukiwania agencji.

Celem kampanii ma być promocja Polski na arenie międzynarodowej. KPRM chce również budować i zwiększać świadomość dotyczącą inicjatywy Forum Zarządzania Internetem zachęcając do udziału w wydarzeniu środowiska związane z obszarem cyfryzacji. Tegoroczna edycja Szczytu powinna angażować w szczególności ludzi młodych, którzy tworzą globalne środowisko internetowe.

W ramach wydarzenia Kancelaria Premiera chce także podkreślić sukces polskich firm z branż cyfrowych, upowszechniać przekaz o innowacyjności polskich marek produktowych, jak i wzmocnić wizerunek polskiej gospodarki jako posiadającej innowacyjny potencjał produktowo-usługowy i regulacyjny w świecie cyfrowym.

Zadaniem wybranej agencji będzie opracowanie kompleksowej koncepcji kreatywno-komunikacyjnej. Agencja będzie również odpowiadać za kompleksowe zaplanowanie, przygotowanie i przeprowadzenie spójnych ze sobą działań informacyjno-promocyjnych.

Współpraca agencji i KPRM potrwa do 11 grudnia br. Opracowana koncepcja będzie realizowana co najmniej na 3 miesiące przed rozpoczęciem Szczytu ONZ.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.