Event MIX Wyróżnienie LCK w MP Power Awards

Wyróżnienie LCK w MP Power Awards

0

Lubelskie Centrum Konferencyjne (LCK) zostało nagrodzone w najbardziej prestiżowym konkursie branży eventowej w Polsce – MP Power Awards. Nagroda została przyznana za 2020 rok, a ten mimo pandemii był dla LCK wyjątkowo udany.

Lubelskie Centrum Konferencyjne zwyciężyło w kategorii MP Power Venue, w której jury poszukuje miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń. W tej edycji w kategorie odnosiły się do specyfiki roku 2020, a jury doceniło transformację i dostosowanie się do minionego roku. LCK zdeklasowało pozostałych nominowanych: Centrum Kongresowe ICE Kraków i Hotel Double Tree by Hilton w Łodzi.

Pandemia wymusiła na LCK wiele zmian, ale także zainspirowała do kreowania zupełnie nowej oferty – przede wszystkim uruchomiono w pełni wyposażone studia do realizacji transmisji online. Dla LCK miniony rok był czasem szybkich reakcji, dostosowania się do zmieniającej się rzeczywistości. Nowa perspektywa organizacji wydarzeń sprawiła, że oferta LCK przeszła rewolucję, idealnie dostosowując się do warunków rynku i potrzeb klientów – i to zostało zauważone i docenione przez jury konkursu.