Trade marketing Cropp w odświeżonym wydaniu!

Cropp w odświeżonym wydaniu!

0

W samym sercu Poznania – w galerii CH Avenida otworzyliśmy nowy sklep Cropp! To trzecia, w historii marki, wersja aranżacji. Czym się wyróżnia?

Nową odsłonę sklepu Cropp dedykujemy młodym ludziom, którzy napędzają nas do działania i są codzienną inspiracją. Chcemy sprawić, by robienie zakupów było nie tylko wygodne, ale również superprzyjemne. Nie boimy się zmian i z ekscytacją patrzymy na to, co przed nami.

Co nowego?

Nowoczesne, jasne, unikalne – takie właśnie jest wnętrze nowego sklepu Cropp! Świeży design odzwierciedla to, co jest dla nas ważne i z czym, jako marka, czujemy się związani. Szerokie wejście, przyciągająca wzrok witryna, jasne ściany, ciekawe faktury i akcenty kolorystyczne – to tylko niektóre z elementów, którymi wyróżnia się najnowsza aranżacja. Odświeżone, stonowane wnętrze ma swój charakter i podkreśla to, co składa się na definicję Croppa: autentyczność, różnorodność i świadomość tego, co się dzieje wokół nas – również w kontekście ekologii. Te wartości są nam bliskie i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby ich zabraknąć w tym koncepcie.

Tak ważna dla nas różnorodność została podkreślona przez siłę kontrastów – używamy z pozoru ciężkich i mocnych materiałów, ale uzyskujemy z nich formy nadające wnętrzu lekkości. Tak, to możliwe! Idąc dalej – jako firma staramy się krok po kroku wdrażać zmiany, które pozwolą nam ograniczyć wpływ na środowisko. Dlatego w naszej aranżacji wykorzystaliśmy materiały z recyklingu i te nadające się do ponownego przetworzenia, a nad głowami naszych klientów świeci energooszczędne oświetlenie LED.

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dorzucili paru smaczków i mocnych akcentów. Wystarczy spojrzeć na witający nas od samego wejścia unikatowy sufit, gigantyczne ekrany i oryginalne oznaczenia graficzne. To jest to, co w Croppie lubimy najbardziej. Wszystkie te elementy tworzą wnętrze, które stanowi prawdziwy balans między modową damską kolekcją, zgodną z najgorętszymi trendami, a mocnym, męskim wizerunkiem Croppa znanym i lubianym od lat.