Logo

Event MIX

Kino na leżakach ruszyło w trasę!

Już po raz dziewiąty wystartowało mobilne Kino na Leżakach. Seanse w plenerowym kinie to nie tylko świetne filmy, ale też nocny piknik z atrakcjami. Akcja trwa od czerwca do września i obejmuje 35 różnych lokalizacji nad morzem i w Polsce Centralnej. 

Pomysł jest prosty – w czasie wakacji w znanych nadmorskich kurortach i miastach Polski Centralnej widzowie mogą wygodnie rozsiąść się w leżakach i obejrzeć film na drugim co do wielkości ekranie w Polsce. Otwarte darmowe pokazy odbywają się wieczorami w przestrzeni publicznej, oczywiście z zachowaniem wymaganych zasad bezpieczeństwa. Repertuar odpowiada okazji i miejscu. W tym roku pojawią się w nim m. in.: „Na noże”, „Miszmasz czyli kogel mogel 3”, „Pech to nie grzech”, „Palm Springs” oraz inne lekkie wakacyjne propozycje. Tego lata Kino na Leżakach rozstawi swoje miasteczko m.in. w Częstochowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Ustroniu Morskim, Stargardzie, Sieradzu, Milanówku, Koszalinie, Kielcach i Grodzisku Mazowieckim.

Kino na Leżakach zdążyło się wpisać w wakacyjny kalendarz wielu Polaków; duża część widowni pojawia się na nich regularnie rok po roku. A w tym atrakcji ponownie nie zabraknie! Będą upominki, przekąski, nagrody i specjalne strefy. Małopolska Organizacja Turystyczna przygotowała konkursy dla miłośników Krakowa. W wybranych lokalizacjach pojawi się Wawel Truck czyli mobilna strefa słodkości i miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. Ekipa marki Wawel zadba o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki będzie czekać wiele atrakcji, a towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki. Całą trasę Wawel Trucka można sprawdzić na: www.wawel.com.pl/waweltruck.

Kolejnymi Sponsorami są sieć sklepów Kaufland i Masz Wybór. Masz Wybór to kampania jednego z koncernów, dzięki której palący, pełnoletni konsumenci mogą dowiedzieć się więcej o potencjalnie mniej szkodliwych alternatywach w stosunku do tradycyjnych papierosów.

Kino na Leżakach to rozrywka cykliczna i obfitująca w niespodzianki. Planowany rozkład najlepiej sprawdzić na www.kinonalezakach.pl lub na Facebooku (www.facebook.com/kinonalezakach).