Event MIX Największe tegoroczne wydarzenie muzyczne FEST Festival z Colors of Design

Największe tegoroczne wydarzenie muzyczne FEST Festival z Colors of Design

0

Na taki powrót branży czekaliśmy od dawna! 9 scen, setki artystów, 4 dni przepełnione muzyką, a to wszystko w towarzystwie energetycznego koloru i dobrego designu!

Z FEST Festival i agencją Follow The Step, odpowiadającą za organizację, współpracujemy od samego początku tj. 2019 roku. Pierwsza edycja robiła wrażenie i widać było, że ekipa organizacyjna ma apetyt, żeby kolejne edycje robić z jeszcze większym rozmachem. Z wiadomych przyczyn zeszłoroczna edycja została odwołana, natomiast to co przygotowali organizatorzy bieżącym roku, było wspaniałą nagrodą dla wszystkich spragnionych emocji, które towarzyszą wydarzeniom na żywo. Jaki był klucz do przygotowania scenerii tego eventu? Główne skrzypce grał kolor! Organizatorzy wykazali się niesamowitą fantazją i zadbali o najmniejszy detal scenografii, w efekcie czego powstała iście bajkowa otoczka! śmiało możemy powiedzieć, że pod względem dekoracji i dbałości o detal i całość oprawy, jest to najpiękniejszy festiwal, jaki mieliśmy okazję wyposażać. Z naszej strony byliśmy odpowiedzialni za realizację kilkunastu stref. W naszej gestii były zarówno ogólnodostępne strefy chillout i bary, jak i strefy z ograniczonym dostępem jak pokoje VIP, garderoby artystów, studia dla mediów i strefy sponsorskie.

Aranżacje były mocno zróżnicowane, niezwykle barwne i przepełnione energią, która emanowała z każdego elementu tworzącego festiwal. Swoimi wrażeniami, dzielili się nawet sami artyści, niejednokrotnie udostępniając zdjęcia naszych mebli na swoich profilach społecznościowych.


Ogromna przestrzeń festiwalu dziejąca się w Parku Śląskim, jednej z największych tego typu przestrzeni w Europie, wymagała dobrze zorganizowanej logistyki i współpracy bardzo wielu podwykonawców. Z tego miejsca bardzo dziękuję całej naszej ekipie, która świetnie spisała się podczas maratonu montażowego i demontażowego. Wielkie brawa! FEST Festival 2021 zostawia nas z ogromnym poczuciem satysfakcji, przede wszystkim dlatego, że mieliśmy okazję brać udział w ponownym rozruchu branży na wielką skalę i po długiej przerwie w realizacjach z takim rozmachem, ponownie poczuć wiatr w żaglach. Nie możemy doczekać się już kolejnej edycji, która jak przewidujemy zaskoczy nas ponownie i wyzwoli nowe pokłady kreatywności do współtworzenia jednego z najbardziej kolorowych festiwali w naszym kraju.

Aneta Stojak, Colors of Design