Wydarzenia Kup bilet na 5 edycję konferencji marketingowej I DESIGN

Kup bilet na 5 edycję konferencji marketingowej I DESIGN

0

W dniach 13-14 października 2021 odbędzie się V edycja konferencji marketingowej organizowanej przez stowarzyszenie I DESIGN.

Przez okres 4 lat organizatorzy wydarzenia gościli grono doświadczonych ekspertów z branży kreatywnej, a wśród nich byli m.in. Paweł Tkaczyk, Tomasz Palak, Dagmara Pakulska czy Martyna Tarnawska.

I DESIGN różni się od innych tego rodzaju eventów tym, iż cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne, ponieważ społeczna odpowiedzialność jest misją organizatorów. W ten sposób wspierają z jednej strony Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a z drugiej branżę marketingową poprzez szkolenia i profesjonalizację.

W ramach tegorocznej edycji eksperci i praktycy podzielą się swoją wiedzą na temat budowania własnej marki i relacji z klientem, przedstawią kilka niezbędnych narzędzi czy technik marketingowych oraz opowiedzą nieco więcej o skutecznym digital marketingu, CSRze i designie.

Podczas tegorocznej edycji I DESIGN wystąpią: Franciszek Georgiew, Anna Ledwoń-Blacha, Łukasz Chwiszczuk czy Katarzyna Sowicka.