Event MIX Muzyczne wieczory w NYX Hotel Warsaw

Muzyczne wieczory w NYX Hotel Warsaw

134
0

Brak pomysłu na jesienne wieczory? NYX Hotel Warsaw poszerza swoje propozycje na spędzenie czasu przy muzyce na żywo. Od października poza piątkowym „Before’m w dobrym stylu”, zaprasza również w soboty – na nowy cykl „Sat and Sax” – czyli wieczory z saksofonem.

W każdy piątkowy i sobotni wieczór NYX Hotel Warsaw wypełnia muzyka. Od 19:00 do 22:00 w przestrzeni hotelowego „Clash” baru będzie można posłuchać w piątki: muzykę elektroniczną, którą proponuje Marta Kondej – szerzej znana jako DJ praktyczna Pani, za to dla koneserów brzmienia instrumentów live – w soboty na saksofonie zagra Nastazja Babska-Kozak – czyli Nasty Sax.

Kim jest DJ Praktyczna Pani?

Marta Kondej to pierwsza „skreczująca” kobieta w kraju. Finalistka Mistrzostw Świata Redbull3Style. Pierwsza w historii z tytułem Mistrzyni Polski. Od lat edukuje na arenie międzynarodowej poprzez organizację warsztatów dla kobiet i tworzy wydarzenia kulturalne z udziałem zagranicznych artystów.

Kim jest Nasty Sax

Nastazja Babska-Kozak saksofonistka działająca jako muzyk sesyjny i nauczyciel. Jej występy to połączenie znanych utworów z żywiołową improwizacją. Od najmłodszych lat pojawia się na scenie, prezentując różne style muzyczne. Najlepiej czuje się w muzyce rozrywkowej, funkowej oraz jazzie.