Logo

AktualnościEvent MIXFeaturedTylko w OOH magazine

Nowe Katalogi Wystawców PSP – tysiące gadżetów w jednym miejscu

Nowe Katalogi Wystawców PSP – tysiące gadżetów w jednym miejscu

Wystawcy targów Promo Show Professional zaprezentuje 15 i 16 lutego w Hilton Warsaw City, najbardziej cenione marki gadżetów i artykułów promocyjnych. Już teraz z najnowszą ofertą TOP dostawców można zapoznać się w ich katalogach produktowych. To aż 47 marek artykułów promocyjnych w jednym miejscu!

PSP to ekskluzywna propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału, to także całkiem nowa jakość spotkań, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. Wydarzenie odbędzie się po raz czwarty. W tym roku z zastosowaniem wszelkim zasad bezpieczeństwa, dbając o najwyższą jakość i komfort, zarówno zwiedzających, jak i dostawców.

– Kluczową wartością tej inicjatywy jest ekskluzywny charakter targów. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do nowego miejsca, by jeszcze bardziej podnieść komfort spotkania, wyjątkowego hotelu Hilton Warsaw City. Propozycja kluczowych dostawców z rynku to gwarancja oferty, która wpasuje się we wszystkie gusta. Od popularnych, wręcz masowych gadżetów, przez bardziej wysublimowane upominki, aż po topowe, ekskluzywne brandy z najwyższej półki. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę artykułów promocyjnych, w tym m. in. elektroniki reklamowej, odzieży i tekstyliów promocyjnych, artykułów piśmienniczych, słodyczy czy ceramiki reklamowej – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine – organizatora PSP.

Topowi dostawcy, komfortowa przestrzeń i elitarność – to wyznaczniki wyjątkowego wydarzenia jakim jest Promo Show Professional. Co istotne, wydarzenie ma międzynarodowy charakter. Spotkania z dostawcami podczas PSP potwierdziły czołowe agencje i firmy zamawiające gadżety oraz tekstylia reklamowe, drukarnie tekstylne i hafciarnie z wielu państw, m. in. z Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Czech, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Belgii, Finlandii, Słowenii, Niemiec czy Rosji.

Relacja z ostatniej edycji:

Promo Show Professional odbędzie się 15-16 lutego 2022 r. w Warszawie w hotelu Hilton Warsaw City. Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine. 

Zobacz katalogi wystawców TUTAJ.

Wstęp wyłącznie dla przedstawicieli agencji reklamowych. Obowiązują zapisy online. Formularz rejestracji: TUTAJ.

Więcej o wydarzeniach przeczytasz TUTAJ

Więcej o gadżetach przeczytasz TUTAJ