Wydarzenia Legendarny Kosmiczny Mecz. Licytacja udziału w meczu w roli zawodnika rusza 12...

Legendarny Kosmiczny Mecz. Licytacja udziału w meczu w roli zawodnika rusza 12 stycznia

0
Legendarny Kosmiczny Mecz

Legendarny Kosmiczny Mecz. Licytacja udziału w meczu w roli zawodnika rusza 12 stycznia

Jeśli marzyliście, aby zrobić coś dobrego dla potrzebujących, a przy tym poczuć się przez dwa dni jak gwiazda – właśnie możecie to marzenie spełnić. Zagrać u boku wybitnych sportowców i największych artystów, gdy z głośnika komentują rozgrywki znani spikerzy. A po Meczu zjeść z gwiazdami kolację i pobawić się na bankiecie w hotelu.

Ponad 70 osób znanych z pierwszych stron gazet, rozegra charytatywnie Legendarny Kosmiczny Mecz, dla Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów z Katowic! Można zostać jednym z nich.

Maciej Janowski, Agnieszka Rylik, Jankes, Joanna Jędrzejczyk, Olivier Janiak, Ewa Błachnio, Maciej Dowbor, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Ewelina Lisowska, Kajetan Kajetanowicz, Katarzyna Pakosińska, Jerzy i Dariusz Dudek, Staszek Karpiel-Bułecka, Sebastian Świderski, Zygmunt Chajzer, Kabaret Młodych Panów, zespół Enej i wiele innych sław wystąpi 15 stycznia w Spodku.

12 stycznia o godzinie 8:00 na stronie FB pojawi się wpis zapraszający do licytacji udziału w Meczu. Licytacja pod wpisem potrwa do godziny 20:00. Udział w Legendarnym Kosmicznym Meczu i Treningu Gwiazd wraz z wszystkimi benefitami otrzymają dwie osoby (każda do jednej z dwóch drużyn), które do zakończenia licytacji zaoferują najwyższą kwotę i dokonają jej wpłaty na rzecz Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów. Cena wywoławcza to 2.000 zł.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami 15.01.2022 | Godzina 16:00
Spodek, Al. Wojciecha Korfantego 35, Katowice

Bilety TUTAJ.
Ich ceny zaczynają się od 10 zł, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Domowi Aniołów Stróżów.

Wydarzenie na FB KLIKNIJ.

ORGANIZATORZY: Star Manager | Dom Aniołów Stróżów | Spodek | Miasto Katowice

Więcej o wydarzeniach przeczytasz TUTAJ