Marketing MIX Naturalność w prostych opakowaniach

Naturalność w prostych opakowaniach

0

Ściereczki czyszczące posiadają aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Posiadają certyfikat Viva Vegan. Opakowanie może podlegać recyclingowi.

Nowa linia Luba Eco Dom, to naturalne ściereczki czyszczące w pięciu wariantach przeznaczonych do pielęgnacji domu: Kuchnia, Łazienka, Lodówka, Meble oraz Uniwersalne.

– Wiemy, że polskim konsumentom zależy na wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji domu, dlatego wprowadziliśmy nową linię Luba Eco Dom, która jest odpowiedzią zarówno na potrzebę utrzymania czystości we wnętrzach, jak również na coraz większą potrzebę naturalności- – mówi Natalia Tymińska, Marketing Manager Luba Sp. z.o.o – Zależało nam też na prostych i pasujących do wnętrz opakowaniach z nowoczesną grafiką. Opakowania podlegają recyclingowi.

– Postanowiliśmy zastosować prostą, trendową grafikę na opakowaniach, która będzie dobrze nawigowała konsumenta po najważniejszych benefitach danego wariantu, a także podkreślała wnętrze, w którym ściereczkę można zastosować. Zdecydowaliśmy się na odejście od klasycznej dla środków czystości komunikacji wizualnej. Postawiliśmy na wyróżnienie się z kategorii, wykorzystując najnowsze trendy. Łącząc je z prostą komunikacją i językiem korzyści – mówi Natalia Tymińska.

Naturalne, czyszczące, nawilżane ściereczki Luba Eco Dom to idealny i szybki sposób na utrzymanie czystości w domu. Poszczególne warianty linii zostały tak zaprojektowane, aby jak najefektywniej zadbać o różna domowe pomieszczenia i powierzchnie takie jak, kuchnia, łazienka, lodówka i meble, w ofercie znalazł się również wariant uniwersalny. Ściereczki skutecznie usuwają codzienne domowe zabrudzenia takie jak osady z wody i mydła, tłuszcz, pozostałości po gotowaniu i odciski palców lub kurz. Pozostawiają czystość i połysk bez smug. Neutralizują też nieprzyjemne zapachy, po użyciu pozostawiają długotrwały, subtelny, niezwykle przyjemny zapach odświeżenia. Przebadane dermatologicznie, przyjazne dla skóry dłoni.  Ściereczki są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Receptury składają się w 96% i 97% ze składników pochodzenia naturalnego. Opakowania mogą podlegać recyklingowi. Produkty wegańskie.

#kosmetykidopielegnacjidom #ecodomluba #lubanaturalnie