Wydarzenia AKADEMIA LASERA 3.0 – odbierz wejściówkę

AKADEMIA LASERA 3.0 – odbierz wejściówkę

0

Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele bardzo różnych realizacji. Ploter laserowy umożliwia łatwe stworzenie bogatej i ciekawej oferty dla swoich klientów. Nie wiesz od czego zacząć? Jak pozyskać umiejętności? Gdzie zdobyć fachową wiedzę? Odwiedź Akademię Lasera.

Akademia Lasera to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych technologią laserową, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat urządzeń laserowych i ich możliwości. Uczestnicy mogą zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także poznać technologię laserową od strony praktycznej. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą.

Pierwsza osoba która zgłosi się do katarzyna@oohmagazine.pl będzie mogła zdobyć bilet i uczestniczyć w akademii 17-18 lutego 2022 w siedzibie COLOP Polska w Bytomiu.

Więcej i zapisy TUTAJ.

Organizatorem cyklu szkoleń jest COLOP Polska.


Koszt uczestnictwa w dwudniowym szkoleniu:

398 zł netto (489,54 zł brutto) – dla pierwszej osoby
339 zł netto (416,97 zł brutto) – dla drugiej osoby
279 zł netto (343,17 zł brutto) – dla trzeciej i każdej kolejnej osoby z firmy

Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednodniowym:

299 zł netto (367,77 zł brutto) – dla pierwszej osoby
239,20 zł netto (294,22 zł brutto) – dla drugiej osoby
179,40 zł netto (220,66 zł brutto) – dla trzeciej i każdej kolejnej osoby z firmy

W cenie szkolenia: materiały szkoleniowe, próbki, katalogi, certyfikat uczestnictwa, porady specjalistów, poczęstunek kawowy, lunch.