Inspiracje Breloki i magnesy SOFT PVC – gadżety, które musisz teraz mieć na...

Breloki i magnesy SOFT PVC – gadżety, które musisz teraz mieć na stałe w ofercie

0
Breloki

W branży reklamowej ciągle coś się zmienia. Klienci oczekują czegoś, co ich zachwyci i sprawi, że ich marka zabłyśnie na konkurencyjnym rynku. Właśnie agencje reklamowe muszą pełnić rolę pośrednika w nowościach i trendach.

Nie da się ukryć, że breloki i magnesy reklamowe to jedne z najczęściej zamawianych gadżetów. Klienci intuicyjnie pytają o breloki, bo wiedzą, że będzie to zawsze trafiony i praktyczny prezent.

Ale tutaj trendy też się zmieniają. Era słabych jakościowo i topornych metalowych, czy plastikowych breloków i magnesów odchodzi w zapomnienie. Teraz klienci oczekują finezji, jakości i niepowtarzalności.

Od dłuższego czasu na rynku króluje elastyczny materiał PVC, który stwarza niesamowite możliwości w kształtowaniu i przede wszystkim klienci uwielbiają te produkty we wszelkiej postaci. Ten trend się umacnia i nie może zabraknąć tych produktów w Twojej ofercie.

Breloki SOFT PCV

Mowa o najbardziej popularnych teraz brelokach SOFT PVC, które precyzją wykonania najmniejszych detali przyćmiewają realizacje w innych technologiach. Wysoki stopień skomplikowania projektów wektorowych nie jest tu ograniczeniem, a atutem, który jeszcze bardziej przyciąga wzrok.

Wyraziste kolory, które są kolorami w całej masie breloka sprawiają, że to gadżet długotrwały. Nie straci wraz z upływem czasu swojego blasku.

Magia kolorów i kształtów, która cieszy klientów sprawia, że te breloki są najchętniej używane i przypinane do kluczy.

„Gumowe magnesy”

Ale gadżety SOFT PVC to nie tylko breloki. Równie popularne są „gumowe magnesy SOFT PVC 3D. Odwzorowanie logo, czy innego motywu firmowego w tej technologii to sposób na długą obecność na widocznym miejscu.

Mocne neodymowe magnesy zatopione w elastycznym materiale stawiają te magnesy na czele pod względem tak ważnej przyczepności.

Breloki BrelokiBreloki

Pomóż swoim klientom utrwalić wizerunek ich marki w pozytywny, radosny i unikatowy sposób. Firmy szukają teraz gadżetów, które wciągają i angażują odbiorców i cieszą swoją obecnością.

Zaprojektuj dla swoich klientów coś, czego jeszcze nie widzieli. Zaskocz ich kształtem i kolorem. Na początek odbierz pakiet bezpłatnych próbek do pracy z klientami. Wyślij formularz na stronie: www.marka.pl/agencje


Materiał promocyjny

Więcej inspiracji gadżetowych można znaleźć TUTAJ.