Poligrafia 4Printers wybranym przez Gandy Digital dystrybutorem dla Polski i Czech

4Printers wybranym przez Gandy Digital dystrybutorem dla Polski i Czech

0

Gandy Digital, kanadyjski producent wielkoformatowych cyfrowych drukarek injektowych oficjalnie rozpoczął współpracę z firmą, 4 Printers Sp. Z o.o w zakresie dystrybucji maszyn i urządzeń na terenie Polski, Czech i Słowacji. 4 printers w swojej ofercie będzie oferowało pełne portfolio producenta od urządzeń solwentowych, przez maszyny płaskie UV aż do urządzeń tekstylnych.

Spółka 4Printers na czele z jej właścicielką Moniką Hagno-Miturą to 17 lat doświadczenia w sprzedaży na rynku druku cyfrowego. Dzięki ogromnej znajomości branży i dogłębnemu zrozumieniu potrzeb przedsiębiorców wielkoformatowych, 4Printers będzie współpracować z klientami i omawiać ich plany inwestycyjne, a także doradzać im w wybraniu odpowiednich rozwiązań, by sprostać wymaganiom rynku.

Monika Hagno-Mitura, właściciel a zarazem dyrektor zarządzający 4 Printers, powiedziała: – Cieszymy się, że będziemy mogli reprezentować Gandy Digital na polskim i czeskim rynku. Gandy Digital może zdecydowanie liczyć na pewne możliwości na tych rynkach, przede wszystkim w zakresie druku na tekstyliach, gdzie obserwuje się znaczny wzrost projektów związanych z drukiem na poliestrach”

Dodatkowo, mając na uwadze wzrost druków na specjalistycznych podłożach – w tym druk na PCV, szkle, drewnie – maszyny Gandy Digital takie jak Gladi8tor, Pred8tor lub Domin8tor z pewnością okażą się godne uwagi dla przedsiębiorców, którzy pragną rozszerzyć swoją ofertę i zwiększyć konkurencyjność”.

4 Printers wspiera również swoich klientów w zakresie dotacji unijnych – tak bardzo popularnych w Polsce. Wszystkie urządzenia Gandy Digital posiadają lub są w trakcie przygotowywania opinii o innowacyjności. Ponadto firma współpracuje z firmami doradczymi piszącymi wnioski oraz wspierający klientów w zakresie ich otrzymania oraz rozliczania.

 – Z ogromną przyjemnością rozpoczynamy współpracę z 4Printers. Monika oraz jej zespół znają ten rynek bardzo dobrze. 4 Printers to doświadczony zespól handlowy oraz dział techniczny.
Jesteśmy Pewni, iż nasza renoma na nowych rynkach zostanie podtrzymana i ogromnie cieszymy się wierząc w owocną współpracę – powiedział Shmulik Lagziel, dyrektor zarządzający Gandy Digital.

www.4printers.pl 

KL