Logo

Media & maszyny

Andrzej Płatek Wiceprezesem i Dyrektorem Handlowym firmy Reprograf SA

14 grudnia ub.r. do zespołu pracowników firmy Reprograf dołączył Andrzej Płatek, obejmując stanowisko Dyrektora Handlowego oraz Wiceprezesa firmy. Przejęcie obowiązków nastąpiło tego samego dnia.

– Dziękuję Radzie Nadzorczej firmy Reprograf SA za okazane zaufanie. Cieszę się, że w mojej karierze menedżerskiej będę mógł rozwijać firmę z czysto polskim rodowodem, która przez ostatnie 24 lata odniosła tak wielki sukces na rynku polskim. Od dziś zaczynam dogłębne poznawanie spółki i pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku przedstawię dalszą strategię rozwoju dla całej firmy, w której uwzględnimy kluczowe cele biznesowe na najbliższe lata. Wierzę, że uda się nam z dalszymi sukcesami realizować plany rozwoju firmy – powiedział Andrzej Płatek.

Bezpośrednio przed rozpoczęciem współpracy z Reprograf SA Andrzej Płatek był odpowiedzialny za zarządzanie operacyjne i administracyjne w przodujących firmach poligraficznych, zajmując kluczowe stanowiska począwszy od Dyrektora Drukarni Skarbowej, Pełnomocnika Zarządu, Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Zarządzającego Commercial Print w firmie Quad/Graphic Europe. Jego bogate doświadczenie zawodowe uzupełnia tytuł MBA i Magistra Poligrafii.

– Bardzo się cieszę, że pan Andrzej Płatek przyjął nominację na stanowisko Wiceprezesa spółki i Dyrektora Handlowego. Jestem przekonana, że jego doskonała znajomość rynku poligraficznego i ogromne doświadczenie menadżerskie z pewnością przełożą się przede wszystkim na zadowolenie pracowników, klientów, a także rozwój mojej firmy. Nasz dynamiczny wzrost i ewolucja z małego biznesu rodzinnego w dużą firmę o średnim 100-milionowym obrocie rocznym warunkują konieczność realizacji planów sukcesji, w którym pan Andrzej Płatek będzie odgrywał kluczowa rolę – dodała Jolanta Kurowiak, Prezes i właściciel firmy.

www.reprograf.com.pl 

KL