Logo

Media & maszyny

Epson prezentuje możliwości druku atramentowego dla wyposażenia domu

Na trwających właśnie targach Heimtextil (12-15. stycznia, Messe Frankfurt, stoisko E15 w Hali 4.0) firma Epson prezentuje moc możliwości swoich najnowszych sublimacyjnych drukarek atramentowych SureColor SC-F tworząc produkty i elementy wyposażenia domu. Projektanci wnętrz i produktów codziennego użytku, a także ich producenci i sprzedawcy, mają okazję przekonać się, jak można stosunkowo niskim kosztem wzbogacić linię produktową na przykładzie zaprojektowanych przez studio Blooming Bryony specjalnie na Heimtextil zestawom waz, talerzy, kubków, podstawek i sztućców.

Drukarki Epson SureColor SC-F oferują firmom szukającym narzędzia do produkcji krótkich i średnich serii akcesoriów domowych pełną elastyczność użycia. Wszystkie prezentowane na stoisku Epson podczas tegorocznej edycji Heimtextil produkty użytku domowego zostały wytworzone przy użyciu łatwej w obsłudze drukarki SureColor SC-F6200 44”, we współpracy z ekspertem druku sublimacyjnego 3D firmą SubliTec. Tej samej drukarki użyto też przy nadrukach na panelach ChromaLuxe, w wyniku czego stworzono niesamowite, odporne na zadrapania blaty stołów, podkładki pod szklanki i metalowe panele. Produkty te uzupełniają szeroką gamę prezentowanych na wystawie tkanin i mebli, tworząc utrzymane w jednolitym stylu, harmonijne wnętrze – jego realizacja była możliwa dzięki technologiom atramentowego druku Epsona.

Wybór i dostosowanie do potrzeb klienta ma w branży wnętrzarskiej coraz większe znaczenie. Technologia druku sublimacyjnego firmy Epson zapewnia jeden z najbardziej wszechstronnych procesów drukowania cyfrowego, co umożliwia produkcję szerokiej gamy dekorowanych produktów. Wybór materiałów, na których może być stosowana, wciąż się poszerza, a najnowsza technologia druku sublimacyjnego od Epson umożliwia reprodukcję wysokiej jakości, intensywnych i trwałych projektów na różnorodnych nośnikach. Oznacza to nowe perspektywy dla przedsiębiorstw, które pragną rozszerzyć ofertę, a także szansę na kolejne inwestycje dla firm szukających nowych możliwości.

www.epson.eu

KL