Logo

Artykuły PromocyjneMedia & maszyny

Colop Polska wprowadza nowość na polski rynek: Printer Compact PRO

COLOP POLSKA zaprezentowała swój nowy produkt: Printer Compact PRO, będący najnowszą wersją dobrze znanego wcześniej Printera Compact. Jest ,,mniejszy i lżejszy niż porównywalne pieczątki samotuszujące’’.

Nowsza wersja pieczątki charakteryzuje się intuicyjnymi nowinkami, które przede wszystkim jeszcze bardziej usprawniają codzienną pracę, zwłaszcza biurową, a dodatkowo samo użytkowanie pieczątki jest w pełni bezproblemowe i komfortowe dla każdego użytkownika.

Printer Compact PRO to seria pieczątek o wysokiej jakości, które łączą w sobie nowoczesność, intuicyjność i funkcjonalność. Najnowsza wersja wyróżnia się innowacyjnymi, technicznymi szczegółami, które są odpowiedzialne za precyzyjne odbicie i łatwość użytkowania. Ponadto pieczątka dzięki swej dopasowanej wielkości jest mobilna i poręczna, a jej profilowana obudowa jest gwarancją komfortowego użytku.

Wśród innowacji wyrózniających Printera Compact PRO znajdują się:

  1. Technologia antypoślizgowa, zapewniająca najlepszą przyczepność i brak poślizgu podczas odbicia.
  2. Innowacyjny system blokady, ułatwiający wymianę poduszki zastępczej.
  3. Płytka tekstowa, która w pozycji blokady ustawia się w wysokości równej obudowie pieczątki, co usprawnia jej naklejenie lub wymianę.
  4. Doskonale dopasowana zatyczka, która chroni przed zabrudzeniami i sprawia, że pieczątka jest mobilna i poręczna.

Nowy Printer Compact PRO jest do nabycia w wersji podstawowej (z obudową w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym) i rozszerzonej (z obudową w kolorach: pomarańczowym, zielonym i żółtym) z przezroczystą podstawą i aż w 6 różnych rozmiarach.

Więcej informacji na colop.pl.

Więcej aktualności z branży TUTAJ.