Poligrafia Igepa podsumowuje Festiwal Druku 2015

Igepa podsumowuje Festiwal Druku 2015

0

Na tegorocznym Festiwalu Druku Igepa zaprezentowała dwie ważne premiery: laminatory Igepa MasterSEAL oraz atramenty ekosolwentowe Esprint.

Laminatory MasterSEAL to gwarancja wysokiej jakości i stabilnej pracy przy jednoczesnej korzystnej cenie. Natomiast atramenty Esprint, produkowane w Niemczech, zapewniają szeroki gamut kolorów, dużą odporność wydruków na warunki zewnętrze, brak toksycznych związków. Przy ich użyciu udzielana jest roczna gwarancja na głowice drukujące.

Na stoisku Igepa zainstalowane zostały także sztandarowe urządzenia marki Roland: plotery drukujące XF-640, Versa Camm VS-640i, zestaw do sublimacji Texart RT-640 plus kalander CS-64 oraz ploter UV LED – LEF-20 umożliwiający spersonalizowany druk na gadżetach. Dodatkowo zaprezentowane zostało całe spektrum dystrybuowanych przez Igepę podłoży do produkcji reklamowej.

[galeria=”1″]

– Oferta Igepa Polska spotkała się z dużym zainteresowaniem. Odbyliśmy wiele rozmów, spotkań, nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów. Była też okazja do ugruntowania relacji z naszymi dotychczasowymi kontrahentami. Festiwal Druku świetnie pokazał, jak dynamicznie rozwija się nasza firma, jak zakres jej działalności rozszerza się na nowe obszary. Uwidoczniliśmy, że nasza oferta dla reklamy jest kompleksowa i zawiera wszystkie komponenty potrzebne do produkcji reklamowej – mówi Tomasz Nowak, Manager Działu Ploterów i Atramentów Igepa Polska.

– Tegoroczne targi Festiwal Druku były większe w porównaniu z rokiem poprzednim, zarówno jeśli chodzi o liczbę zwiedzających, jak i wystawców. W wydarzeniu tym tkwi więc duży potencjał. Na pewno zagościmy na nim ponownie w przyszłym roku – podsumowuje.

www.igepa-viscom.pl

KL